Maija Silova savā jubilejā sekotājus sajūsmina ar valdzinošu foto

1 komentārs
Maija Silova savā jubilejā sekotājus sajūsmina ar valdzinošu foto
INSTAGRAM

Otrdien, 5. maijā, pusapaļu jubileju svin televīzijas seja, par Latvijas stila ikonu dēvētā Maija Silova – viņai aprit 35. Nozīmīgajā dienā simpātiskā blondīne sociālajos tīklos dalījusies ar apburošu foto un jaukām pārdomām par svētkiem.

Maija savā “Instagram” foto blogā publicējusi burvīgu portretu, kas kārtējo reizi ļāvis novērtēt ne tikai viņas eleganto un sievišķīgo tēlu, bet arī skaisto matu rotu, kas jau sen kļuvusi par viņas īpašo stila odziņu.

“Nezinu, kā vecāki ieplānoja manu atnākšanu plaukstošajā maijā, bet man patīk,” vēstījusi modes eksperte. “35. pavasaris.”

Tāpat Silova atklājusi, ka šis rīts bijis īpašs – viņa pamodusies un ieraudzījusi ziedošu ābeli, kas dzimšanas dienai piešķīris burvību.

Nedz foto, nedz jubilejas fakts nav palicis bez ievērības Silovas gandrīz 30 tūkstošu sekotāju vidū. Viena no pirmajām, kura jubilārei sūtījusi laimes vēlējumus svētkos, bijusi radio “Star FM” balss Maija Rozīte-Krištopane. Sveicēju pulkam pievienojusies arī māksliniece Ieva Bondare.

Latviju Maiju Silovu iepazina 2004. gadā, kad, viņa, būdama vēl vidusskolniece, sāka darbu televīzijā. Gadu gaitā viņa paguva vadīt ne vienu vien raidījumu, tostarp arī pašas producētos, kā arī tandēmā ar aktieri Jāni Āmani kļuva par TV šova “Dejo ar zvaigzni” vadītājiem.

Ilgus gadus Silovas vārds tika saistīts ar konkursu “Jaunais vilnis”, par kuru viņa veidoja reportāžas, bet beidzamajos gados viņa iesaistījusies Laimas Vaikules rīkotā festivāla ”Laima Rendezvous Jūrmala” komandā.

Dzīves gaitā Silova izpaudusies ar modi nesaistītās jomās. 2012. gada tautās tika laists viņas pirmais dzejas krājums “Stihiya”, bet pērn Vaikules festivālā pirmizrādi piedzīvoja Maijas veidotā filma.

Pēdējos gados viņa kļuvusi par ietekmīgu “Instagram” personību, kura regulāri informē par aktualitātēm stila un modes pasaulē un dāmas izglīto par citiem sievišķīgiem knifiņiem.