Maija Rozīte-Krištopane pēc 20 gadiem radio ēterā: Jokaina sajūta sarunāties pašai ar sevi

Pievienot komentāru
Maija Rozīte-Krištopane pēc 20 gadiem radio ēterā: Jokaina sajūta sarunāties pašai ar sevi
INSTAGRAM

Radio balss Maija Rozīte-Krištopane ir atzinusi, ka darbs radio ir labākais pasaulē, un septembrī aprit 20 gadi, kopš viņa bijusi uzticīga radio klausītājiem. Pusi no tiem Maija rosījusies ”Star FM” ēterā.

”Šomēnes manām attiecībām ar radio ”Star FM” studijas mikrofonu un pulti apaļa jubileja – 10 gadi (cerams, tikai pirmie),” vietnē ”Instagram” priecīgi ziņojusi Maija Rozīte-Krištopane.

”Var teikt daudz ko, spriest, cik šis darbs grūts vai tieši pretēji – elementāri paveicams, bet tā vēl aizvien ir viena jokaina, taču arī dikti apgarojoša un, protams, atbildīga sajūta – katru savu darbadienu lielākoties pavadot pilnīgā vienatnē, pat it kā sarunājoties pašai ar sevi, tomēr apjaust, ka tevi dzird tūkstoši. Paldies klausītājiem par izturību!” atzinusi radio “Star FM” ētera balss.

”Un ko es varu piebilst par to, kā ir pēc summā nu jau 20 gadiem radio ēterā? Prakse ir pats, pats labākais skolotājs! Turklāt tā tas, manuprāt, ir ar pilnīgi visu! Turpinu praktizēt, mācīties, pilnveidoties,” norāda Maija.

Maija Rozīte-Krištopane radio “Star FM” ēterā dzirdama katru darbadienu no 13:00 līdz 16:00.