Magones pirmā grāmata, Gluzunovas trešais bērns, Sipenieces-Gavares 50: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Magones pirmā grāmata, Gluzunovas trešais bērns, Sipenieces-Gavares 50: nedēļa šovbiznesā
PUBLICITĀTES FOTO / VLADISLAVS PROŠKINS, F64 / KASPARS KRAFTS, F64

Saviesīgā dzīve šonedēļ situsi augstu vilni, kā arī spilgtus un atmiņā paliekošus brīžus piedzīvojušas vairākas vietējā mēroga zvaigznes. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas “karstākajiem” un apspriestākajiem notikumiem izklaidē un šovbiznesā.

Nedēļas sākumā priekpilnus jaunumus Skaties.lv pavēstīja šova ”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova – viņa trešo reizi kļuvusi pa māmiņu, pasaulē laižot dēlu. Vecāki bērniņam devuši vārdu Tomass. Vairāk lasi šeit!

Populārā dziedātāja Aija Andrejeva no Latvijas neizteiksmīgās ziemas aizbēgusi uz siltajām zemēm – skatuves māksliniece kopā ar mīļoto vīrieti mūziķi Jāni Aišpuru šonedēļ devusies ceļojumā uz eksotisko Šrilanku.

Tikmēr daudzi mūziķi šajā nedēļā devās uz Dailes teātri, kur norisinājās Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremonija, kurā tika godināti pagājušā gada labākie mūzikas ieraksti. Svinīgā ceremonija ierasti izvēršas par vienu no greznākajiem pasākumiem pašmāju šovbiznesā, un šis gan nebija izņēmums.

Šogad visvairāk balvu saņēma grupa “Instrumenti”, taču priecājās arī pārējās pašmāju mūzikas zvaigznes.

Saviesīgi pasākumi šajā nedēļā biruši kā no pārpilnības raga. Ceturtdienas pievakarē pēc vairāku gadu gaidīšanas bārā ”Sapņi un kokteiļi” beidzot tika svinēta šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītās Magones Burkas pirmā dzejas krājuma iznākšana.

Savukārt dienu vēlāk kinoteātrī ”Splendid Palace” norisinājās krāšņs pasākums par godu humoristes, radio ”Star FM” rīta raidījuma, televīzijas šovu un pasākumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejai – stāvizrādes “Vienreiz jau var” pirmizrāde, kas vienkopus pulcēja daudzus populārus un iemīļotus ļaudis. Vairāk lasi šeit!

Uzmanības lokā nonāca vēl divas latviešu daiļavas. Šova ”Lauku sēta” absolūtā leģenda Violeta, kura šovā startēja kā pufīga blondīne ar rupju valodiņu, šonedēļ daudzus pārsteigusi ar savu jauno tēlu. Viva ir pamatīgi notievējusi un pilnībā izmainījusi frizūru.

Savukārt Londonas ”The O2” arēnā notiekošajā ”Brit Awards” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā kopā ar leģendāro Rodu Stjuartu uzstājās latviešu mūziķe Meldru. Vairāk lasi šeit!

Tāpat šonedēļ lutināti tika TV šovu fani. Televīzijas ekrānos beidzot tika sagaidīta jaunā ‘’Lauku sētas’’ sezona, kurā piedalās tikai puiši. Sezonas pirmā sērija izvērtās īpaši dramatiska – tās izskaņā viens no dalībniekiem bija spiests pamest sētu ar ”ātro palīdzību”. Par notikumiem pirmajā sērijā lasi šeit!

Ar jauniem stāstiem un jaunie varoņiem pie TV3 skatītājiem devās pašmāju pārvērtību šovs “Stilistu kaujas”. Raidījuma centrā bija piecdesmitgadniece Irina Rakune un viņas dēls Artūrs Rakums, kurš, vērtējot stilistu paveikto, izcēlās ar iespaidīgiem komentāriem. Plašāk uzzini šeit!

Šajās brīvdienās viskarstāk iet Ķīpsalas hallē, kur jau 22. reizi norisinās Baltijā vērienīgākais izklaides festivāls pieaugušajiem – ”Erots 2020”.

1 komentārs