Madara Kiviča un Miks Ozoliņš paziņo, ka ir ”saķērušies”

13 komentāri
Madara Kiviča un Miks Ozoliņš paziņo, ka ir ”saķērušies”
INSTAGRAM

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību divu meitu māmiņa, fitnesa entuziaste Madara Kiviča un režisors Miks Ozoliņš paziņoja, ka ir saķērušies viens otrā.

Fotogrāfiju, kurā Miks un Madara redzami, mīļi smaidot viens otram, pirmā sociālajā tīklā publiskoja Madara. Drīz vien arī Miks foto ievietoja pie saviem attēliem.

Kad Miks bija Latvijā, lai apciemotu ģimeni un uzņemtu video blogu, viņš bieži bija manāms Madaras kompānijā. Beigu beigās režisors plānoto divu nedēļu vietā, Latvijā aizkavējās teju divus mēnešus.

 

View this post on Instagram

 

🙈 #saķērušies 💕 #norāvisjumtu2019 #ajumtatanava 🤣 #newchallenge ==》 #noravisjumtuchallenge ⚡

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Fotogrāfijai Miks un Madara lieto mirkļa birkas – #saķērušies, #norāvisjumtu2019, tāpat ierakstam tiek pievienotas sarkanas sirdis.

Bildes komentāros daudzi raksta, ka cer, ka viņi patiesībā ir iemīlējušies un tas nav teātris, tāpat tiek rakstīts, ka Miks un Madara kopā lieliski izskatās.

Vairāki komentētāji neaizmirst piebilst, ka Madara bija pelnījusi ko labāku un beidzot ir satikusi īstu, sevis cienīgu vīrieti.

Dziedātāja Laura Raila, ieraugot fotogrāfiju, atcerējās pirmo aprīli, kad ”pārītis” jau pajokoja par kopā būšanu, tāpēc māksliniece raksta, ka vēl laimi, mīlestību un cer, ka tas nav pirmā aprīļa joka turpinājums.