Lindu Mūrnieci kāzu gadadienā sveic jaunā simpātija

9 komentāri
Lindu Mūrnieci kāzu gadadienā sveic jaunā simpātija
f64

Uzņēmēja Linda Mūrniece pēc šķiršanās no gastroenterologa un politiķa Hosama Abu Meri neskumst vientulībā. Viņas sirdī ienācis īpašs vīrietis, kurš Lindu ar ziediem sveicis arī 22. maijā – dienā, kurā pirms sešiem gadiem viņa un Hosams reģistrēja laulību.

Kā žurnālam ”Privātā Dzīve” atklājusi Linda, viņa izvēlējusies 22. maiju pārvērst par skaistiem svētkiem, lai arī laulība, kas reiz reģistrēta šajā dienā, jau izirusi.

Zīmīgajā datumā šogad sarīkoti viņas vadītās viesnīcas ”Roma” restorāna ”Mazais Otto” vasaras terases atklāšanas svētki. Un, jā, tajos ieradies arī viņas jaunais mīļotais!

”Esmu aizņemta sieviete, bet neko vairāk par to stāstīt šobrīd nevēlos,” ”Privātajai Dzīvei” atklājusi Linda. Arī vīrietis izrādīties pie Lindas sāniem nealkst – svētkos viņš pasniedzis Lindai skaistu ziedu pušķi un klusiņām devies prom, ziņkārīgu acu nepamanīts.

Skaties.lv jau rakstīja, ka par saskanīgo savienību uzskatītais Abu Meri pāris par šķiršanos negaidīti paziņoja pagājušā gada vasarā.

Lai arī abi solīja palikt draugi, kā jau tas dzīvē notiek, neiztika bez asākiem publiskiem izteikumiem.

Hosams Abu Meri pusgadu pēc šķiršanās uzsāka attiecības ar TV ”seju” Lindu Krūmiņu, bet bijusī sieva sociālajos tīklos padalījās ar asiem komentāriem par šo tēmu. Lasi TE! Ārsts ar preses starpniecību atvainojās par pārpratumiem.

Kā norāda Lindas gaišā attieksme pret svinībām abu kāzu datumā un fakts, ka nu arī viņai pie sāniem jauna simpātija, visdrīzāk viss rūgtums ir izsāpēts un abi ar gaišu skatu raugās nākotnē.