Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus

72 komentāri
Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī sarunā ar Skaties.lv abi jaunlaulātie atteikušies no plašākiem komentāriem, uzņēmējas Lindas Mūrnieces un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieka Agra Freiberga publiskās aktivitātes liecina – pagājušā gada izskaņā noslēgtā laulība nonākusi strupceļā. Janvāri pāris noslēdzis, izņemot kopbildes no sociālajiem tīkliem un pārtraucot draudzību.

Ziņa par Lindas un Agra kāzām Latviju pārsteidza pagājušā gada novembrī, Lāčplēša dienā; pirms tam abi pat nebija likuši manīt, ka ir attiecībās.

Pēc skaista mēneša, kura laikā mīlnieki lutināja savus sociālo tīklu sekotājus ar kopbildēm, Linda pēkšņi sociālajos tīklos nomainīja savu uzvārdu atpakaļ uz pirmslaulību uzvārdu, sākās runas, ka ātri noslēgtā laulība tikpat ātri izirusi.

Janvāra izskaņā Lindas sociālo tīklu aktīvie sekotāji pamanījuši, ka uzņēmēja ir parevidējusi savu ”Facebook” saturu. Lindas sociālajos tīklos vairs nav redzamas kopbildes ar Agri.

Vēl vairāk – starp Lindas gandrīz 5000 draugiem un paziņām ”Facebook” vairs nav redzams vīra Agra vārds – acīmredzot, pārtraukta virtuālā draudzība.

Allaž sarunām atvērtā Linda, jautāta par attiecībām ar Agri, šobrīd ietur stingru nostāju. ”Es neplānoju par to runāt,” Skaties.lv uzsver Linda.

”Tagad noteikti neko negribu komentēt,” no komentāriem Skaties.lv atsakās arī Agris.

Linda turpina būt aktīva sociālajos tīklos un publisko attēlus, parādot, ka pilnu krūti bauda ziemu, tiesa, bez Agra. Lai arī par attiecību tēmu tieši Linda šobrīd tieši nerunā, viņas pārdomu ieraksti sociālajos tīklos liecina, ka sieviete izbauda dzīvi pati savā kompānijā.

”Es negribu neko risināt. Vien smaidīt par dzīvi,” ”Facebook” raksta Linda.

72 komentāri