Linda Mūrniece pēc viesnīcas slēgšanas: Manās otrajās mājās šodien kā spoku mītnē

6 komentāri
Linda Mūrniece pēc viesnīcas slēgšanas: Manās otrajās mājās šodien kā spoku mītnē
FACEBOOK

Pagājušajā nedēļā ar paziņojumu par viesnīcas ”Roma” slēgšanu uz nenoteiktu laiku nāca klajā uzņēmēja Linda Mūrniece. Kad pagājusi nedēļa, viņa atklājusi, kas viņu stiprina grūtajā laikā.

”Manās otrajās mājās šodien kā spoku mītnē. Vienā stāvā tie, kas distancējušies no ārpasaules, pārējos – viss izslēgts un kluss. Pazuduši cilvēki. Pazudusi mūzika, čalas, smiekli,” sociālās saziņas vietnē ”Facebook” raksta Mūrniece.

Mūrniece paziņo par viesnīcas ”Roma” slēgšanu

”Septiņus gadus esmu kopusi šo vietu un izveidojusi sev otru ģimeni, kas arī tagad varonīgi turas kopā, balstot viens otru un visvairāk mani.

Beidzot saprotu, ka bija vērts kopā ar viņiem strādāt, priecāties un rūpēties par pašiem un viņu ģimenēm,” klāsta uzņēmēja.

Arī grūtajā laikā komandas atbalsts un plecs ir neatsverams. ”Viens atnes kafiju, cits ziedus, vēl kāds sūta nomierinošus vārdus, cits mēģina sasmīdināt…,” par kolēģu atbalstu izsakās Mūrniece.

”Redzu, ar kādu skatienu viņi skatās uz mani – ar sirsnību un lielām bailēm, ka es kādu dienu padošos. Nepadošos! Man ir tāda aizmugure, ka mēs kopā tiksim tam visam cauri. Viens otru stumjot un grūžot.

Ja ne šis, tad kaut kas cits būs mums visiem kopā jādara pēc tam, kad atgriezīsimies ikdienā.

Es no sirds lepojos ar savējiem un esmu pateicīga par katru mirkli, ko viņi ir bijuši un ir ar mani kopā.

Jā, un mūsu draugu un klientu atbalsts ir nenovērtējams. Jūtam to katru mirkli un esam bezgala pateicīgi,” pauž uzņēmēja.

Ieraksts saviļņojis simtiem Mūrnieces atbalstītājus, un ļaudis norādījuši, ka viņa ir lielisks piemērs tam, kā šajā grūtajā un pārbaudījumiem pilnajā laikā rūpēties par padotajiem un pateikties viņiem.