Līga ir gatava satikt vīriešus! Sākas šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšana

22 komentāri
Līga ir gatava satikt vīriešus! Sākas šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšana
OKSANA DŽADANA, F64

Lai arī maija vidus Latvijā padevies visai vēss, sarunu bārā ”RŪM” jau atmosfēra ”uzkarsēta”. Tieši tur jau šonedēļ sākas ilgi gaidītā digitālā šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšana. Skaties.lv atklāj, kā notiks šovs un kādas kaislības sagaida skatītājus.

Vairāku mēnešu garumā vīrieši no visas Latvijas ir sūtījuši vēstules, lai pieteiktos uz tikšanos ar ”Lauku sētas” zvaigzni Līgu Eglīti. Atsaucība bija milzīga – saņemti vairāki simti vīru pieteikumu no visas Latvijas.

No visiem vīriem tiks izvēlēti kopā 15 interesantākie, kuri tiks aicināti uz randiņiem bārā ”RŪM”.

Katrā sērijā tiks atspoguļots viens randiņš, kurā piedalīsies trīs puiši, kuri tiks lutināti ar bāra smalkākajiem kokteiļiem, našķiem un, protams, daiļās Eglītes uzmanību. Puišiem būs jāiztur dažādi pārbaudījumi, un sērijas izskaņā Eglīte no trim puišiem izvēlēsies sev tīkamāko, kam pasniegs īsta vīra cienīgu balvu – ”Fiskars” cirvi.

Eglītes favorīti tiksies finālā, lai cīnītos par galveno balvu – romantisku atpūtu kopā ar Eglīti ”Wellton Riverside SPA Hotel”.

Pirmie vīrieši jau ir izvēlēti un uzaicināti uz tikšanos. Par to, kas ir šie vīrieši un kā viņiem gāja randiņos, lasi Skaties.lv jau drīzumā!

Šovu ”Piecērt Eglītei!” veido producentu kompānija ”Blondā cirta” – Sabīne Svitiņa un Zane Dumbre.