Zināms atklātības vadzis Latvijas šovbiznesā ir lūzis – Liene Skulme un Andris Kivičs, cīnoties par savu mīlestību, gatavi runāt tik atklāti, cik pašmāju slavenības vēl nekad nav runājušas. Visas dienas garumā ar skaļiem paziņojumiem, mīļoto aizstāvot, klajā nāca Andris, bet nu klusēt vairs nespēj Liene.

Atpakaļ uz rakstu

110 komentāri

 • All jel

  All jel

  akk jūs laimigie,no tadiem murgiem kluvāt par valsts sensāciju...turpinajums ari sekos?nedomajat kādu seriālinu izdot?
 • Anitq Jasikevica

  Anitq Jasikevica

  Ši publiskā " vešas mazgāšana " nedara godu nevienam no iesaistītajiem .Kaut kādam pašlepnumam gan jābūt !Un - ne jau visus tas interesē .
 • Nesapratu

  Nesapratu

  Kurā vietā kāds saprotoši atbalsta Lieni? Vismaz 99%viņu nosoda.
 • Agija Timma
  +10 +10 0

  Agija Timma

  Liene ir vienkarsi vairs nevienam nevajadzîga,izstaigàjusi sazin cik precètos,un śkrobe paśai,ka nevinam viñu vairs nevajag,izñemot Kiviću ( bet tas arï vèl ir laika jautájums)
  • Dmitrijs Vasilijad

   Dmitrijs Vasilijad

   liene ir vienkarsi apjukusi,tapec nezin pati ko grib,un daudziem viriesiem es domaju ka vina patik,vienkarsi vina neredz talak pa savu degungalu,un nevajag vinu tautai bargi nosodit,bet kivicu gan,nevajag publiski radit savu kranu,jo daudzi berni skatas youtube video,es nebutu zinajis ja man krustmeita neparaditu,vinai ir 8 gadi
 • Llll...

  Llll...

  Man liekas,ka vieniem visiem jādziivo kopaa un. miers,bet es jau mauka neko nezinu..
 • Smukā..

  Smukā..

  Man jau driiz buus depresiija no visa ssa,jaaiziet, peec balzaamina...
 • Ārzemju Avīžu virsraksti

  Ārzemju Avīžu virsraksti

  "Latvijas potenciālais Kultūras ministrs ierauts seksa skandālā un šķiras no sievas"
 • Helve Boyd

  Helve Boyd

  Laikam LV vairs nav par ko medijiem rakstīt.... ? Jopcik, cik jāvēl laika kaut kādām jāslim...
 • Saule
  0 -25 -25

  Saule

  Stendzenieks ļoti pāršāva pār strīpu. Dažreiz ir jāprot paklusēt un šī bija tā reize. Pārāk dziļi ielīda tur, kur viņam nevajag.
  Cerams, ka Andrim ar Lieni viss izdosies un turpinās būt tik saticīgi kā līdz šim!
  • Martins Sliseris

   Martins Sliseris

   Figurē šaurs redzesloks, ja ņem vērā ziņu par to ka Andra sieva kļuvusi ne uzticīga ģimenes dzīvē, par to liecina Andra pieminētais vēsums... sanāk ka sieva aizgājusi no ģimenes uzticības vides un tālāk jāņem vērā kurš ir nodevējs un nodotais, sanāk ka visi uzbrucēji bombardē savus vārtus un rezultāts ir ar negatīvu zīmi...
 • marcikx
  0 -13 -13

  marcikx

  Vispār ir mazliet žēl Andra, kad cilvēku pārņem tik jaukas jūtas, viņš kļūst kā bērns un to apkārtējai videi viegli aizskart, dzīvojot mīlestībā paradīzē, viss būtu OK, tomēr Latvijā sabiedrības kultūra ir tālu no tā, vēlu Andrim būt stipram un sargāt savu attiecību skaistumu, neļauties provokācijām no malas, vairākumam negāciju provokātoriem visticamāk virzībai spēku piedod neapzināta skaudība, kam visticamāk cēlonis ir mīlestības deficīts...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!