Liene Skulme publiski izskaidrojas ar Kiviča sievu Madaru

110 komentāri
Liene Skulme publiski izskaidrojas ar Kiviča sievu Madaru
FACEBOOK

Zināms atklātības vadzis Latvijas šovbiznesā ir lūzis – Liene Skulme un Andris Kivičs, cīnoties par savu mīlestību, gatavi runāt tik atklāti, cik pašmāju slavenības vēl nekad nav runājušas. Visas dienas garumā ar skaļiem paziņojumiem, mīļoto aizstāvot, klajā nāca Andris, bet nu klusēt vairs nespēj Liene.

Lienes, kura līdz šim notiekošajā noraudzījās, rāmi klusējot zem mīlošā Andra drošā spārna, vadzis lūzis, kad Kiviča sieva un divu meitu mamma sākusi sniegt intervijas žurnāliem, savā ”Facebook” profilā mierpilni paziņojot: ”Labāk būt naivai nekā snobam!”

Liene, redzot, ka Madara tiek šādā veidā padarīta par labo varoni šajā stāstā, savā ”Facebook” profilā dalījusies pārdomās par Kiviča nu jau bijušo.

”Domāju, kāpēc ir tā, kā ir. Skaisti žurnālu vāki ar Madaras bildēm, bērniem un apmelojumi.

Madara, kurai jau ilgi ir citas attiecības ar džeku, kurš nav viņas vīrs. Atzinās pati.

Un viņa atļaujas kaut ko pārmest Andrim vai man, kuras bērnus es mīlu kā savējos un kuras neatvadās, neapskāvušas mani un nesamīļojušas,” atklāti runājusi Liene.

Liene un Andris ar visiem bērniem pošas prom no Latvijas! Vairāk lasi TE!

Sabiedrība reaģējusi apbrīnojami saprotoši, mierinot Lieni, lai neņem galvā šo vārīšanos un ka ar laiku viss pāries. Diskusijā iesaistījies arī Ēriks Stendzenieks, iesakot pārim paņemt kādu vides reklāmu vai pat tramvaju, lai vēl atklātāk informētu tautu par savām attiecībām.

”Man arī šķiet, ka baigi forši ir iesaistīt bērnus. Kurš kuru apskauj. Neaizmirstot pie viena apdirst viņu mammu. Ar interesi sekošu situācijas attīstībai. Izņemot, ja Kivičs izdomās mani nosist. Tas nebūs viegli, bet iespējams,” ar zināmu sarkasmu situāciju komentējis Stendzenieks.

Tas, protams, izpelnījies Kiviča, kurš savai mīlestībai pāri darīt neļaus, reakciju. ”Ērik, tu tiešām esi stulbāks, nekā es domāju. Runa jau ir par liekulību… Ka saka, ka baigi sāp, bet pašai jau džeks ir sen…” lietas būtību paskaidrojis Andris.

Stendzenieks nav palicis atbildi parādā. ”Pirmkārt, plātoties, ka tu seko sirdij, man ir bažas, ka tu visu mūžu jauc sirdi ar pipeli. Otrkārt, sievietes kopumā, bet jo īpaši – savu bērnu mātes – nevajag apdirst, tu, makarons bez mugurkaula.

Es, protams, apbrīnoju tavu spēju īsā laikā zaudēt politikas, darba un ģimenes lauciņos.

Treškārt un galvenokārt – novēlu tev kādreiz apjaust, ka uzticība ilgtermiņā nes vairāk augļu, nekā kaisle.

Un to, ka galu galā mīlestība ir gatavība otram noziedot nieri, nevis izdrāzt un uztetovēt drāziena datumu uz bicepsa. Paldies, cirvi,” lakonisks bijis Stendzenieks.

Galu galā Lienei atbildējusi arī pati Madara.

”Liene, ko jūs darāt??? Man nekādas citas attiecības nekādu ilgu laiku nav, pieaudz. Tas, ka vīrieši uzdrīkstas ar mani runāt pēc šķiršanās – tā diez vai ir tava darīšana. Dzīvo, baudi un liec mieru manai ģimenei un manam privātumam! Sevi apmelot neļaušu.

Es tevi neaiztieku, un manās un MANA VĪRA attiecībās arī lūdzu nejaucieties.

Viss, lai izdodas jums gūt sirdsmieru. Andrim es vēlu visu labāko un patiesi, ar vai bez jums,” Lienei atbildējusi Madara.

110 komentāri