Liene Skulme pastāsta, kā viņas un Kiviča lielo mīlestību uztver meitas

Kamēr daļa tautas turpina anonīmi zākāties par mākslinieces Lienes Skulmes un mūziķa Andra Kiviča attiecībām un spriež, kā šo mīlasstāstu uztver abu kopā seši bērni, Liene sniegusi atklātu interviju, kurā pastāsta, kā jauno ģimenes modeli uztver atvasītes un kā bērni savā starpā sadzīvo.

Atpakaļ uz rakstu

117 komentāri

 • Esmu dzirdējusi

  Esmu dzirdējusi

  Esmu dzirdējusi ka Liene ar Kiviču baigi bieži ballējās pa vakariem un kaimiņi par to izsauca policiju. Kas tā par mīlestību? Mīlestību ir jābauda klusumā un tīrībā!
 • dusmīgā

  dusmīgā

  Sen neesmu interesējusies par šo šrotu, bet informācija lien virsū no visiem pakšiem. liene, smirdīgā mele! Viņai vispār bērni neinteresē un nekad nav interesējuši!!!!!!!!! andrīša meitas paliekot pie viņas, sadraudzējušās ar viņas meitām. Sviests!!! lienes meitenes bēg no tā rupekļa kiva. Tā saucamā lienes tikšanās ar meitām ir farss, lai izliktu slazdus. Filmēsim, kā meitiņas grib satikt māti. Tas bija vienīgais iemesls. kivis stāstīja, ka viņiem naudas esot tik daudz, "lai aizlidotu līdz pašai Austrālijai". Tagad izrādās, ka jāizpārdod visa blozgas manta, ko šai atstājis vīrs. Kam gan tādi mēsli būtu kaut kur ārzemēs gaidīti. Nespēju iedomāties, ka lienes radi būtu laimīgi uzņemt šādus puskoka lēcējus. Kam vispār tādi ir vērti.
 • ***

  ***

  Urodka, tipiska latviete! Un vel shovu taisat! Skatities pretigi! Zvaigzne atradusies
 • Janis

  Janis

  Taa nav iemiileesanaas taa ir aizrausanaas,un gan jau Kivic to sapratiis ,ka vina sievin bij vislabaakaa,un ta jau buus par veelu.Antini divi ko juus reklameejaties visu laiku praatin naac maajas..Un tuLiene paruupeejies par savaam meitaam.Diezvai vinas ir prieciigas internetaa lasiit un skatiities juus video,jo vinaam skolaa noteikti saka par to.Cik zemi juus esat kritisu.
  • Jana

   Jana

   Stulbaa aitaveca govs tu Liene,,sievina vinam ir tik skaista un ar taadu augumu peec 2viem beerniem super.Liene visos video ir piedzeerusies acis jau vien nodot dzeereeji abi.Taapeec jau Kivicc aizgaaja no sievas,jo vina nelaava dzert.
   • dusmīgā

    dusmīgā

    Ja tai blondīnei pēc "dziļākās būtības" noņemtu liekos nagus, ragus, zobus un citus atribūtus, tad pāri paliktu tikai smadzeņu tūska. Tik zemas morāles radījumu nav gadījies dzīvē pieredzēt. Sievām jājūtas vainīgām, ka viņām atņem vīrus, un jāapsaukā, kad viņas pieprasa bērniem pienākošos līdzekļus un un uzmanību. Satriecoši šausminoši!!!!!!
 • Agnese
 • Agnese

  Agnese

  Paši pieminat bērnus , nav brīnums ,kā cilvēki aprunā bērnus
 • Agnese

  Agnese

  Mums neitrese jūsu dzīve apnika šo tēmu lasīt Andris tiešām ir iemīlējies šajā sievietē nebūs tā pametis pameta sievu
 • Anda Nābuzda

  Anda Nābuzda

  Ko katru dienu var apgrūtināt skaties.lv,viņiem tak viss jāraksta, Liene Skulme un Andris Kivics saliekat visur kameras,lai diennakts tiešraide iet par jums,reāls dom2 divu latviešu versijā....????
 • Edgars Bambulis

  Edgars Bambulis

  Meitas pieradušas ka Tēti diezgan bieži mainās!
  Bet mamma cenšas tikai Andrus meklēt,lai meitām Tēvu vārdi nejuk!
 • Ginta Eisaka

  Ginta Eisaka

  Es vispár nesaprotu kâpéc publiskám un atpazístamám personám bútu járeağé uz sociâlajos tíklos atspoguļotajiem komentâriem.Komentári bús vienmér...un par visu.
  Cilvéki ir liels suńu bars, kuriem pamet kaulu, un ries ilgi un dikti.
  Skaidrs, ka prastajiem un rupjajiem komentétájiem nav kaut kas ar savám dzívêm kártíbá, ja tik ļoti aizraujas ar citu cilvéku dzívi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!