Liene Skulme pastāsta, kā viņas un Kiviča lielo mīlestību uztver meitas

117 komentāri
Liene Skulme pastāsta, kā viņas un Kiviča lielo mīlestību uztver meitas
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Kamēr daļa tautas turpina anonīmi zākāties par mākslinieces Lienes Skulmes un mūziķa Andra Kiviča attiecībām un spriež, kā šo mīlasstāstu uztver abu kopā seši bērni, Liene sniegusi atklātu interviju, kurā pastāsta, kā jauno ģimenes modeli uztver atvasītes un kā bērni savā starpā sadzīvo.

Kā intervijā žurnālam ”Ieva” atklāj Liene, viņa jau daudzus gadus dzīvojusi viena ar savām trim meitām: 15 gadus veco Sabīni, 11 gadus veco Justīni un Esteri, kurai tagad septiņi. Protams, mazajām mammas negaidītā lielā iemīlēšanās bijusi pārsteigums.

”Viņas nav redzējušas mani tā iemīlējušos,” neslēpj māksliniece.

Mamma ar meitām par Andra ienākšanu ģimenē daudz runājusies, un atvases notiekošo uztver mierīgi. Tā kā Liene jau iepriekš bijusi publiska persona, ģimene nebrīnās par pievērsto uzmanību, un, kā uzsver Liene, meitiņas zina, ka mājās viss kārtībā un par ažiotāžu medijos pat nejautā.

”Tā mēs arī skaidrojam: mums ir tāda Šekspīra luga! Romeo un Džuljeta. Mūsu vecumā!” jauku veidu, kā ar bērniem runāt par uzplaukušajām skaistajām jūtām atklāj Liene.

Uzzini Lienes fantastiskā izskata noslēpumus TE!

Viņa apstiprina to, ko Andris jau atklājis Skaties.lv – kad abi dosies uz ārzemēm, Lienes meitas visdrīzāk paliks Latvijā pie sava tēva Ārena Skulmes. Abu desmit gadus ilgā laulība šķirta 2013. gadā, un Liene uzsver, ka visādi esot gājis, bet par bērnu tēvu viņa nevienu sliktu vārdu neteiks.

”Maniem bērniem ir ļoti labs tētis, viņš rūpējas tāpat kā es. Man liekas, tas nav nekas slikts – padzīvot pie viena vecāka, pie otra.

Jāredz, kā tajā citā valstī ir, un tad var iekārtoties – skolas ir arī citur,” par bērniem mierīga sirds ir mammai.

Lienei izveidojušās labas attiecības arī ar Andra meitiņām. ”Meitenes pie mums ciemojas, paliek pa nakti. Ļoti jaukas meitenes, sadraudzējās ar manām meitām, liels prieks,” par saskaņu ģimenē priecīga Liene.

Reizi par visām reizēm māksliniece var atklāt visiem, ka mūsdienīgais ģimenes modelis bērniem nekādu traumu nenodara.

”Meitenes saprot, ka vecākiem jābūt laimīgiem, un tad laimīgi ir arī bērni. Un, ja viens no vecākiem nav laimīgs, tad tas ir kaut kā jārisina. Mēs jau dzīvojam modernajā pasaulē.

Ne jau bērnu dēļ visu mūžu dzīvosim kopā. Vecākiem jābūt laimīgiem, jādzīvo mīlestībā, un tikai tad viņi var veidot kaut ko labu – nevis mājās regulāri plēšoties,” tā Liene.