Lielo izmēru modele Ešlija Greiema kļuvusi par māmiņu

2 komentāri
Lielo izmēru modele Ešlija Greiema kļuvusi par māmiņu
AFP/SCANPIX

Skaistus jaunumus pagājušajās brīvdienās pavēstījusi pasaulslavenā “plus size” jeb lielo izmēru modele Ešlija Greiema – viņa un viņas vīrs kļuvuši par vecākiem pirmdzimtajam.

32 gadus vecā Ešlija jaunumus par ģimenes pieaugumu izziņoja ar sociālo tīklu starpniecību. Pāra pirmais dēliņš pasaulē nāca 18. janvārī.

”Sestdien sešos vakarā mūsu dzīves mainījās uz labo pusi. Paldies visiem par mīlestību un atbalstu šajā lieliskajā laikā,” pavēstījusi Greiema.

Tas, kādu vārdu vecāki izvēlējušies puisēnam, pagaidām netiek atklāts.

To, ka Ešlijas un viņas vīra kinorežisora Džastina Ērvina ģimenē gaidāms pieaugums pasaule uzzināja pērnā gada augustā. Bet novembrī topošā māmiņa, viesojoties populārajā Elenas Dedženeresas šovā, atklāja, ka gaidāms zēns.

Grūtniecības pēdējā mēnesī Ešlija pasauli pārsteidza ar ļoti atklātām sava vīra uzņemtajām fotogrāfijām, kurās kā uz delnas bija redzams viņas augošais puncis, ķermenis un celulīts, par ko sieviete saņēma daudz kritikas par tik intīmu kadru atrādīšanu publiski.

Savukārt dažas dienas pirms dzemdībām modele savus vairāk nekā 10 miljonus ”Instagram” sekotāju aplaimoja ar kailfoto, kas ļaudis patīkami saviļņoja.

2 komentāri