Lidija no “Latvian Sisters” kļuvusi par Latvijas “Tik Tok” mājas producenti

0 Komentāru
Lidija no “Latvian Sisters” kļuvusi par Latvijas “Tik Tok” mājas producenti
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas blogere, “Latvian Sisters” projekta bijusī dalībniece Lidija Ņižņikova ir kļuvusi par pirmās Baltijas “Fam3 House ” “Tik Tok” mājas producenti. Blogeru māja dibināta aprīlī un jau uzreiz sākusies jaunu, talantīgu dalībnieku meklēšana gan Latvijā, gan ārvalstīs.  Pamatsastāvā ir septiņi dalībnieki – viens no tiem ir atbraucis no Moldovas.

Lidas “Tik Tok” profilā ir vairāk, nekā 1,7 miljoni sekotāju. 16. maijā māsas paziņoja par kopīgā projekta slēgšanu un Lida pievienojās “Fam3 House” ģimenei.

Atgādinām, ka “Latvian Sisters” dueta dalībnieces tika atzītas par ietekmīgākajām sociālajām blogerēm, vadoties pēc “Golin Accelerators of Relevance” gada topa.

“Esmu ļoti priecīga, ka man paveicās kļūt par mājas producenti, ka ir iespēja strādāt ar lieliskiem jauniešiem, kuri ir ideju un entuziasma pilni un ir gatavi jaunai un interesantai dzīvei. Kopīgiem spēkiem centīsimies iepriecināt auditoriju ar oriģinālu saturu.

Esmu pārliecināta, ka kopā ar komandu varēsim paradīt un, iespējams, pieradīt, kā Latvija ir spējīga konkurēt ar ārzemju vadošajiem blogeriem. Jau šobrīd ir noteikts darba plāns un stratēģija. Viss pārējais ir laika jautājums,” stāsta Lidija.

Latvijā atklāta pirmā ”Tik Tok” māja Baltijā

”Centos neraudāt, bet tas ir tik sāpīgi.” Beidz pastāvēt populārā latviešu ”Tik Tok” apvienība ”Latvian Sisters”

Šobrīd “Fam3 House” dalībnieki ir aizņemti ar satura veidošanu, dalībnieku atlasi, jaunu sadarbības līgumu parakstīšanu, kā arī paralēli cenšas realizēt sociālos projektus, lai varētu piesaistīt un attīstīt jauniešus.

Komandai nemitīgi pievienojas jaunas sejas gan no Latvijas, gan ārzemēm.

“Tik Tok” mājas viens no dibinātājiem – Romāns Nozdrins saka, ka Lidai ir pieredze tehniskos momentos, kuri nākotnē palīdzēs projektam.

0 Komentāru