Levits Austrijā saticis Arnoldu Švarcenegeru

137 komentāri
Levits Austrijā saticis Arnoldu Švarcenegeru
TWITTER

Latvijas prezidents Egils Levits samitā Austrijā saticis pasaulslaveno aktieri un agrāko spēkavīru Arnoldu Švarcenegeru, kurš pēdējos gados aktīvi iesaistījies cīņā pret klimata izmaiņām.

Egils Levits 30. jūnijā un 1. jūlijā uzturas Vīnē, kur norisinās starptautiskais klimata samits “Austrian World Summit 21”. Uz samitu Levits devies pār Austrijas prezidenta ielūguma.

Latvijas prezidentam, kurš samitā pārstāv Latvijas nostāju klimata jautājumos, plānots piedalīsies diskusijā kopā ar ANO ģenerālsekretāru Antonio Gutērešu, Vācijas kancleri Angelu Merkeli, Kostarikas prezidentu Karlosu Kesadu un vides aktīvisti Grētu Tunbergu.

Uz pasākumu ieradies arī pazīstamais austriešu izcelsmes aktieris, politiķis un klimata jautājumu aktīvists Arnolds Švarcenegers.

Kā vietnē “Twitter” norāda Valsts prezidenta kanceleja, Levits ar Švarcenegeru bijuši vienisprātis, ka klimata jautājumos nepieciešama konkrētāka komunikācija ar sabiedrību, jo patlaban cilvēkiem izpratne vēl neveidojas abstraktās komunikācijas dēļ.

137 komentāri