Lelde Ceriņa atklāj, vai grūtniecības laikā vakcinēsies pret Covid-19

4 komentāri
Lelde Ceriņa atklāj, vai grūtniecības laikā vakcinēsies pret Covid-19
TOMS NORDE

Pazīstamā TV personība un influencere Lelde Ceriņa un viņas vīrs Aivis Ceriņš drīzumā kļūs par vecākiem otrai atvasītei. Šonedēļ topošā divu bērnu māmiņa atklājusi, vai gaidību laikā grasās vakcinēties pret Covid-19.

Lelde Ceriņa šonedēļ vietnē “Instagram” sniegusi atbildes uz vairākiem atbalstītāju jautājumiem, kas saistīti ar grūtniecību, tostarp arī par vakcinēšanos grūtniecības laikā.

”Mana ginekoloģe man rekomendēja vakcinēties pret Covid-19, bet reizē arī atsūtīja oficiālo Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas dokumentu, kur ir pieejamas galvenās vadlīnijas.

Es šo dokumentu izstudēju, izgāju tam rūpīgi cauri un dotajā brīdī ir pieņemts, ka vakcīnām nevajadzētu atstāt nekādas blakusparādības uz grūtniecību. Taču man personīgi ar pieņēmumiem ir par maz.

Bet jau iepriekš esmu šeit teikusi, ka esmu par vakcināciju un idejiski es tiešām domāju, ka tā arī nenodara nekādu kaitējumu, bet es to veikšu, tiklīdz man būs piedzimis bērniņš, jo tā vienkārši šobrīd es jūtos drošāk,” video skaidro Lelde.

Jau vēstīts, ka Ceriņu pāra otrajam bērnam pasaulē jānāk vasaras izskaņā, un jūlija vidū pavēstīja, ka zem sirds nēsā puisēnu.

Leldes un Aivja Ceriņu pirmā meita Adele pasaulē nāca 2019. gada izskaņā. Pāris gredzenus mija 2018. gada maijā.

4 komentāri