Lauris Reiniks nobažījies par Armanda Simsona veselību

15 komentāri
Lauris Reiniks nobažījies par Armanda Simsona veselību
Instagram.com/armandssimsons/

”Superbingo” un ”Īstie veči” vadītāja Armanda Simsona auguma transformācijas nebeidz pārsteigt – vīrietis pēdējā laikā sporto un tievē tik intensīvi, ka acīmredzami izdēdē fanu priekšā. Par Simsona straujo svara zudumu publiski satraukties sācis mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks.

Pagājušā gada rudenī, sākoties ”Īstajiem večiem”, Simsons uzticēja Skaties.lv savu tievēšanas stāstu – savulaik viņš svēris 118 kilogramus, bet nu aktīvi sporto un dzīvo veselīgi, lai uzturētu sevi formā.

Iespējams, iedvesmojoties no paša vadītā šova ”Īstie veči”, Simsons šogad sācis sportot vēl aktīvāk. Par viņa jauno hobiju kļuvusi skriešana, kas, kā faniem neslēpj raidījumu vadītājs, ir visefektīgākais sporta veids, ja gribas nomest svaru.

Un šovu vadītājs tievē acīmredzami – Latvijas medijos jau plaši apspriests viņa straujais svara zudums. Nu publisku satraukumu par kolēģa tievēšanu paudis arī šovmenis Lauris Reiniks.

Pie kāda no Simsona sociālo tīklu ierakstiem, kurā ”Īsto veču” vadītājs atkal pozē sportisko aktivitāšu laikā, Reiniks sācis publiski paust savu satraukumu par šo apsēstību.

“Kāds ir tavs mērķis? Izskatīties, kā Somālijas bada cietējam? Tādai uzliktai slodzei jābūt pamatojumam. Pieprasu pamatojumu!” publiski izskaidrot trako tievēšanu Simsonam pieprasījis Reiniks.

Arī citi Simsona sekotāji piebilduši – ”esam nobažījušies”, un arī Reiniks papildinājis ierakstu, piebilstot, ka tiešām esot satraukts.

Pagaidām Simsons nav atbildējis satrauktajam Reinikam, taču viss liecina, ka ar viņu viss ir kārtībā – ”Īsto veču” un ”Superbingo” vadītājs turpina publicēt sociālajos tīklos iedvesmojošus ierakstus par savām sportiskajām aktivitātēm.

 

15 komentāri