”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube kardināli mainījusi imidžu

10 komentāri
”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube kardināli mainījusi imidžu
Privātais arhīvs

Fakts, ka vasara izskanējusi, nenozīmē, ka jāzaudē dzīvesprieks un krāsas! Un to lieliski pierādījusi ”Lauku sētas” ceturtās sezonas zvaigzne Vita Taube. Meitene, rudenim uzsākoties, tikusi pie koši rozā matiem!

”Piešķir krāsas rudenim!” ar šādu saukli Vita sociālajos tīklos publicējusi attēlu, kurā redzama viņas jaunā sasuka. Meitenes mati, kurus iepriekš ierasts redzēt zeltaini blondus, nu kļuvuši koši rozā!

Skaties.lv sazinājās ar Vitu, lai noskaidrotu, kam par godu šīs neprātīgās pārmaiņas, un, kā smejoties atklāj Vita, tik izteikti rozā tonis gluži nav bijis iecerēts.

”Man ir rozā mati! Nedomāju, ka būs tik rozā,” smejas šova zvaigzne.

Kā atklāj Vita, frizētavā viņai ieteikts blondās cirtas ietonēt ar viegli rozā spīdumu, kas esot šī gada aktuālākā modes tendence. Vita cerējusi uz viegli rozā mirdzumiņu, taču galu galā tikusi pie spilgtām cirtām.

Meitene gan šo friziera misēkli tver ar vieglumu un pozitīvu smaidu – kāpēc gan ne? Draugi un ”Lauku sētas” fani jau sākuši apbērt attēlu ar pozitīviem komentāriem, kas tikai apliecina – reizēm jaukākie pārsteigumi rodas misēkļa rezultātā, viss atkarīgs, kā uz to paskatās.

TOP komentāri

  • OMG
    +7 +5 -2

    OMG

    Cik neglīta sterva bija, tik arī ir. Matu tonis raksturu un, piedodiet, kuc** dabu neizmainīs. Apkrāpusi tik daudz cilvēku, kā Jums Skaties.lv nav kauna par viņu rakstīt un sajūsmināties.
  • .
  • mazā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl