”Lauku sētas” smukulītis atklāj Skulmes patieso seju; Kivičs dzēš skandalozos ierakstus

10. janvāra rītam uzaustot, šobrīd ”karstākie” Latvijas mīlētāji Liene Skulme un Andris Kivičs mazliet pieklusuši. Taču modušies viņu aizstāvji. Publisku paziņojumu Lienes aizstāvībai sociālajos tīklos izplatījis ”Lauku sētas” piektās sezonas dalībnieks Ingars Babčuks.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Ilona Nagle

  Ilona Nagle

  Nebija interneta, nebija problēmu. Katrs dzīvoja savu dzivi.
  Internets savā ziņā - smadzeņu degredetajs.
 • Artairiss Daiļdārznieks

  Artairiss Daiļdārznieks

  Bet tā īstenībā arī ir. Lielākā daļa, kas viņus apsmej internetā, savās dzīvēs ne to vien ir darījuši. Krāpuši, šķīrušies, utt. Viņus piesedz tikai fakts, ka viņi nav sabiedrībai zināmi. Tas arī viss. Protams, neatbalstu faktu, kādu tur piekaut, utt, jo jārēķinās ar to, ka esi vairāk vai mazāk pazīstams un jāsaprot, ka par Tevi lasīs un rakstīs, utt. Bīberam sen jau būtu jāpakaras, ja tik traki ķertu pie sirds šitādas lietas. Manuprāt katrs ar savu dzīvi rīkojas, kā vēlas. Mēs visi esam dažādi un tā vienmēr būs. B*e. Es laikam i pālī.
 • Polikarps
 • agnis

  agnis

  Man personigi Liene nepatik,spriezu pec ta ka vinai veicās tikai precetos nomakskeret.
 • Ne jau aizstāvis

  Ne jau aizstāvis

  Un kāds viņš "smukulītis", galma āksts. Nekas vairāk viņš nav. Bet TV šoviem jau vajag arī kādu "idiņu" kurš ceļ reitingus šovam vai seriālam. Un tāds ir atrasts.
 • Ne jau aizstāvis

  Ne jau aizstāvis

  īstais kurš atradies komentēt. Ja vajag iegūt atpazīstamību tad noteikti nostājies pret pārējiem. Un uzreiz kāds uzakstīs par tevi rakstu. Ja jau ir iegūta atpazīstamība sabiedrības vidū tad ar to ir jāsadzīvo, un jāpieņem negācijas vai Lauri lai arī kādi tie būtu. Ja kāds grib nopelt kādu lai dara ja viņam tas liek justies labāk, ja nepatīk neņem tos vērā. Ja kāds uzslavē, pasaki paldies un dzīvo tālāk. Ja negribi lai uzzin kāds par tavu privāto dzīvi tad klusē nevis raksti un publicē to internetā. Ko gan citu var gaidīt arī no mēdijiem, viņi jau to tik vien dara kā čeko personas par kurām varētu uzrakstīt. Tas jau ceļ tikkai reitingus, jo cilvēki tādas stulbības arī lasa.
 • Kivičam stīvais
 • Zane Pīlapa

  Zane Pīlapa

  Džeks sagribēja, lai visi skrien pēc viņa stabules. Ha, ha, ha, pēc kaut kā rēcīga šeit ož. ?
 • Es
 • Ivo

  Ivo

  Šis saldais jeb slēptais gejs, lai labāk uz sevi paskatās pirms māca citus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!