”Lauku sētas” smukulītis atklāj Skulmes patieso seju; Kivičs dzēš skandalozos ierakstus

44 komentāri
”Lauku sētas” smukulītis atklāj Skulmes patieso seju; Kivičs dzēš skandalozos ierakstus
FACEBOOK

10. janvāra rītam uzaustot, šobrīd ”karstākie” Latvijas mīlētāji Liene Skulme un Andris Kivičs mazliet pieklusuši. Taču modušies viņu aizstāvji. Publisku paziņojumu Lienes aizstāvībai sociālajos tīklos izplatījis ”Lauku sētas” piektās sezonas dalībnieks Ingars Babčuks.

Kā paziņojumā uzsver Ingars, viņš necenšas nevienu aizstāvēt, taču, redzot, kas notiek internetā, viņam cilvēcīgi kļuvis žēl šī pāra, īpaši Lienes, kuru Ingars pazīst personīgi.

”Katrs taču dara kā vēlas! Dzīvo ar ko grib, tetovē ko grib, ēd, dzer to ko vēlas,” sabiedrību nomierināties aicinājis ”Lauku sētas” varonis. Puisis publiski nokauninājis visus, kuru dzīve pēdējā laikā sastāv no Lienes un Andra sāgas komentēšanas.

Puisis uzskata, ka pārim kā sabiedrībā atpazīstamām personām ir visas tiesības ar mediju vai sociālo tīklu starpniecību informēt sabiedrību par saviem jaunumiem, taču tautai gan nav tiesību viņus tik rupji ”noēst bez sāls”.

”Nu kāpēc jārej tik dzēlīgi virsū? Tiešām latvietis latvietim labākais ēdiens?” jautā Ingars.

Arī viņš spriež, ka Liene stāstā nepelnīti padarīta par slikto varoni. Lienes publisko izskaidrošanos ar Kiviča sievu Madaru, kurai iedota labā tēla loma, lasi TE!

”Es Lieni Skulmi zinu kā smaidīgu, dzīvespriecīgu sievieti! Un novēlu abiem atrast mieru! Un, ja esat laimīgi, – es priecājos kopā ar jums,” tā Ingars.

Ingara ieteikumam, ka jāliek pāri mierā un jāļauj viņiem mīlēt, pievienojušies arī komentētāji.

Paldies par publisko aizstāvību Ingaram personīgi pateikusi arī pati Liene.

Pāris ieklausījies labvēļu aicinājumos pārstāt runāt tik atklāti, jo Latvijas sabiedrība atklātu valodu jau visdrīzāk nesapratīs. 10. janvāra rītā no Andra Kiviča sociālajiem tīkliem arī pazudusi lielākā daļa 9. janvārī tur publiskoto pārspriedumu.

Tiesa, daļā fanu tas jau raisījis zināmu satraukumu – cilvēki godīgi atzīstas, ka pat modušies agrāk, lai palasītos Kiviča atklāsmes, bet kaislīgu vārsmu vietā viņus mūziķa profilā sveicis vien salts tukšums.

44 komentāri