”Lauku sētas” kolorītie personāži, pavērsiens Didrihsones biznesā, liepājnieks ar vienu ausi: nedēļa šovbiznesā

2 komentāri
”Lauku sētas” kolorītie personāži, pavērsiens Didrihsones biznesā, liepājnieks ar vienu ausi: nedēļa šovbiznesā
PUBLICITĀTES FOTO / INSTAGRAM

Par šīs nedēļas lielāko izklaides notikumu pašu mājās nešaubīgi izvērtusies TV šova ”Lauku sēta” septītās sezonas dalībnieku izziņošana. Taču nedalītu sabiedrības uzmanību baudījuši arī citi šovbiznesa ļaudis. Skaties.lv nedēļas izskaņā piedāvā atskatīties uz “karstākajiem” izklaides notikumiem.

Īsi pirms šova “Lauku sēta” jaunās sezonas pirmizrādes, kas kanālā TV6 gaidāma 2. oktobrī, šonedēļ beidzot tika izziņots, kuri būs tie, kas cīnīties spēlē. Lauku darbu pazinēji un īsti pilsētnieki, mutes brūvētāji un klusie ūdeņi, meitenes ar spēcīgu krampi un vīri, kuri gatavi uz visu – viņi ir īsts spēks un daile.

Vairāk par 13 spēles dalībniekiem lasi šeit!

Prāvu uzmanību baudīja jau rūdīta šovbiznesa slavenība – saimnieks Aivars Dimitrijevs, kurš pēc vairāku mēnešu ilga darba Vācijā atgriezies dzimtajos Vandānos. Kamēr daudzi Jēkabpils puses iedzīvotāji satraucās, vai saimnieks ievēro pašizolāciju, šonedēļ saimnieks ar Skaties.lv starpniecību fanus vēlējās nomierināt un pastāstīja, ko īsti viņš dara Latvijā. Vairāk lasi šeit!

Par spīti nelabvēļiem, viena no pašmāju ietekmīgākajām un pretrunīgāk vērtētajām influencerēm – 23 gadus vecā Elīna Didrihsone – nāca klajā ar satriecošiem jaunumiem – pieņemts lēmums par sava biznesa paplašināšanu. Vairāk lasi šeit!

Pagājušajā nedēļā latviešu basketbolists Jānis Timma un Krievijā slavenā dziedātāja Anna Sedokova paziņoja par iestūrēšanu laulības ostā. Taču šonedēļ tapa zināms, kādēļ pāris ar precībām nekavējās. Izrādās, tas noticis dokumentu dēļ. Vairāk lasi šeit!

Tuvojoties TV3 šova “Operācijas: Jauna dzīve” pirmizrādei, šonedēļ sabiedrības uzmanības lokā nonāca kāds īpašs stāsts par vīrieti ar vienu ausi. Didzim no Liepājas ir 50 gadu, un pusi no dzīves viņš sadzīvo ar šo nepilnību ārienē. Plašāku Didža stāstu lasi šeit!