”Lauku sētas” Ingars un viņa līgavainis izveido savas mīlestības blogu, lai palīdzētu arī citiem ”iznākt no skapja”

38 komentāri
”Lauku sētas” Ingars un viņa līgavainis izveido savas mīlestības blogu, lai palīdzētu arī citiem ”iznākt no skapja”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vasara jau teju izskanējusi, bet ”Lauku sētas” zvaigznes Ingara Babčuka un viņa mīļotā līgavaiņa sirdī mīlas ugunskurs turpina kvēlot arvien karstāk. Abi izveidojuši īpašu fotoblogu, kurā fani varēs sekot pārīša kopīgajai ikdienai un gūt atbalstu, paši ”iznākot no skapja”.

Kā Skaties.lv atklāj Ingars, abi kopā ar Oliveru, ”Instagram” uztaisījuši foto blogu, kuram mīļi aicināti sekot kā ”Lauku sētas” fani, tā geju tiesību aktīvisti un vienkārši cilvēki, kurus priecē viss pozitīvais.

”Aicināti sekot ir itin visi, kuri par mums interesējas, kuriem patīk mūsu dzīvesveids, kuri varbūt arī ir geji vai lezbietes, un tādi, kuri nespēj izlīst no skapja.

Iespējams, mēs spēsim iedrošināt tāda veida cilvēkus nebaidīties no ārpasaules un nekaunēties par to ka esi gejs vai lezbiete,” atbalstīt un iedvesmot cer Ingars.

Blogam seko ŠEIT!

Šovmenis, kurš pēc atzīšanās, ka ir homoseksuāls šī gada sākumā nebaidās aktīvi runāt par geju tiesībām Latvijā, uzsver, ka caur blogu ar prieku komunicēs ar sekotājiem, daloties pieredzē un atbalstot tos, kuri paši, iespējams, kādu sabiedrības aizspriedumu dēļ baidās būt atklāti par savu seksualitāti.

Kā Rīga reaģēja uz Ingara un Olivera bučošanos Vecrīgā? Lasi TE!

”Savus atsevišķos kontus nelikvidējam. Bet šajā liksim mūsu kopdzīvi. Ko darām, kā mums iet. Mēs gribam sarunāties ar saviem sekotājiem, un viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir lietot kopīgu profilu, un kopīgi atbildēt jebkuram interesentam,” tā Ingars.

Protams, sekotāju lokā mīļi tiks gaidīti arī ”Lauku sētas” fani un vienkārši labi cilvēki, kuri priecājas par jebkāda veida mīlestību.

View this post on Instagram

Pieseko mums instagram! Follow in instagram ! :) https://instagram.com/ingarsoliver?igshid=1mvwa4cxtgtew

A post shared by Ingars Oliver (@ingarsoliver) on

View this post on Instagram

A post shared by Ingars Oliver (@ingarsoliver) on