Ušakova izrāda iespaidīgu dekoltē, Dvinska pozē puskaila, Skulte pošas kāzām: nedēļa šovbiznesā

38 komentāri
Ušakova izrāda iespaidīgu dekoltē, Dvinska pozē puskaila, Skulte pošas kāzām: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM / SKATIES

Šī nedēļa iesākās īstā mīlas zīmē, kad vairākas zvaigznes atklāja skaistus privātās dzīves jaunumus. Taču nav trūcis arī citu notikumu, par ko nācija aizrautīgi kulstījusi mēles. Skaties.lv piedāvā nedēļas karstāko un apspriestāko notikumu apkopojumu.

Nedēļa sākās uz īpaši romantiskas nots – ar īpašiem jaunumiem nāca klajā ”Lauku sētas” dalībnieks Ingars Babčuks, kurš jau labu laiku dzīvo Anglijā un neslēpj, ka ir homoseksuāls. Puisis paziņoja, ka saderinājies ar savu mīļoto, britu mūziķi Oliveru.

Vēlāk “Lauku sētas” spīdeklis atklājis, ka tieši viņš bijis tas, kurš izvēlējās lūgt mīļotā roku. Savukārt bildinājis bijis mistera Bīna stilā.

Vēl vasaras sākumā populārā aktrise un ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte par precēšanos ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi runāja nenoteikti, nosakot, ka kāzas varētu būt šovasar, bet tikpat labi arī nākamvasar. Nu aktrise apstiprinājusi, ka pie vīra gatavojas iziet šīs vasaras izskaņā.

Tāpat ne mazums romantikas sola arī iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunā sezona. Jaunākais ieskats mīlas spēlē tās fanus priecēja nedēļas sākumā.

Video baudi šeit!

Taču jau tagad ir skaidrs – ja 58 gadus vecais Gunārs no Balviem būs to piecu laimīgo saimnieku vidū, kuru mīlas meklējumiem varēs sekot līdzi TV ekrānos, dāmām viņa sētā garlaicīgi nebūs. Ekskluzīvs ieskats, kā dzīvo Gunārs.

Šonedēļ 30 gadu dzimšanas dienu nosvinēja viena no zināmākajām pašmāju fitnesa skaistulēm – Juta Valdmane. Par godu apaļajai jubilejai Juta kopā ar mīļoto vīrieti Gintu devās ceļojumā uz Singapūru un Indonēziju. Juta atzinusi, ka šīs ir visu laiku labākā dzimšanas diena.

Nedēļas vidū pamatīgām izskata pārvērtībām ļāvās pazīstamā pasākumu rīkotāja Sindija Vilde. Sieviete, kuru līdz šim pazinām kā tumšmati, šonedēļ kļuva par blondīni.

Tikmēr ar satriecošiem jaunumiem privātajā dzīvē nāca klajā šovu zvaigzne Aija Dembovska. Piedzīvojusi virkni vilšanos zēnos un vasaru pavadījusi viena, skaistule palepojusies, ka tikusi pie liela laimesta.

Savukārt par kārtējo sasniegumu karjerā paziņoja dziedātājs un šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva. Viņš šonedēļ devās uz Kazahstānu, lai saņemtu prestižo mūzikas balvu ”Nur-Sultan”.

Ar juteklisks foto savus atbalstītājus pārsteidza LNT personība un divu meitu māmiņa Rūta Dvinska – viņa sociālajos tīklos dalījās ar foto, kurā redzama pozējam kailām krūtīm.

Savukārt ar iespaidīgu sava dekoltē foto sociālajos tīkos dalījās dziedātāja, dīdžejmeitene un pasākumu vadītāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee, kura šovasar izskatās labāk kā jebkad un savu pievilcīgo ārieni regulāri demonstrē faniem.