“Lauku sētas” grandiozā atlase, Katarska iekuļas konfliktā Tērvetē, Kardašjanas bēbis “salauž” internetu: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
“Lauku sētas” grandiozā atlase, Katarska iekuļas konfliktā Tērvetē, Kardašjanas bēbis “salauž” internetu: nedēļa šovbiznesā
ELZA REZČIKOVA, SKATIES / INSTAGRAM / AFP/SCANPIX

Šonedēļ pašmāju šovbiznesa debesīs iemirdzējās kā jauni spīdekļi, tā par sevi atgādināja jau zināmi varoņi. Tāpat nāciju saviļņoja kāds notiks pāri okeānam. Skaties.lv, kā ierasts, piedāvā karstāko un apspriestāko izklaides notikumu apkopojumu.

Nedēļas nogalē – piektdien un sestdien – Rīgā norisinājās populārā šova ”Lauku sēta” sestās sezonas atlase. Šogad spēlei pieteikušies vairāk nekā 300 dalībnieku no Latvijas malu malām, un potenciālie šovmeņi šova veidotājiem izrādīja savu atraktivitāti, palepojās ar dažādiem talantiem un spējām.

Nedēļas vidū tīņu aprindās populārā ”jūtūbere”, aktrise un viena no pašmāju zināmākajām sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere vietnes “Instagram” īsajos stāstiņos, kas izdzēšas pēc 24 stundām, publicēja jautru video, kurā redzams, kā viņa kopā ar kādu draudzeni dejo pie amerikāņu dziedātājas Mailijas Sairusas aktuālā hita “Mother’s Daughter”.

Drīz vien popzvaigzne, kurai vietnē ”Instagram” ir vairāk nekā 94 miljoni sekotāju, enerģisko klipiņu pārpublicēja savos īsajos stāstiņos. Šis notikums, protams, nepalika bez Evelīnas reakcijas. Vairāk lasi šeit!

 

Šonedēļ TV3 noslēdzās populārā šova ”Gatava pārvērtībām” trešā sezona. Noslēguma raidījums izvērtās īpaši svinīgs, bet finālā izcēlās domstarpības starp modes ekspertēm Maiju Armaņevu un Žannu Dubsku. Vairāk lasi šeit!

Trešdienas, 12. jūnija, vakarā pārpildītā ”Arēna Rīga” savu turnejas vienīgo koncertu Baltijā sniedza pasaulslavenā angļu rokgrupa ”Muse”. Grupa, kas Latvijā viesojusies jau prāvu skaitu reižu un pēc katra koncerta likusi par sevi runāt, šoreiz pārsteidza ar savu līdz šim vizuāli iespaidīgāko šovu. Vairāk lasi šeit!

Nedēļas sākumā izskanēja ziņas, ka Ēģiptē vardarbībā cietusī dziedātāja Māra Katarska iekūlusies nepatikšanās Tērvetē. Pati dziedātāja vēlāk skaidroja, ka tik tiešām bijusi ierauta asiņainā konfliktā un atklāja incidenta detaļas.

Savukārt priekpilnus jaunumus šonedēļ paziņoja pasaulslavenā pašmāju akordeoniste Kenija Sidorova – skaistā skatuves māksliniece kļuva par māmiņu pirmdzimtajai meitiņai. Mazulīti laimīgie vecāki nosaukuši par Gabrielu Arizagu Sidorovu.

Amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana un viņas vīrs reperis Kanje Vests maijā kļuva par vecākiem ceturtajam bērniņam – surogātmāte laida pasaulē pāra kopīgo dēliņu, kuram tika dots vārds Psalms. Mēnesī pēc mazulīša nākšanas pasaulē Kardašajana sociālajos tīklos dalījusies ar sirsnīgu jaundzimušā foto, kas kļuva par īstu sensāciju.