”Lauku sētas” brašuļi, Mūrnieces apaļie 50, Freimanes jaunā mīla: nedēļa šovbiznesā

2 komentāri
”Lauku sētas” brašuļi, Mūrnieces apaļie 50, Freimanes jaunā mīla: nedēļa šovbiznesā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64 / INSTAGRAM

Nedēļa iesākās ar lieliskiem jaunumiem visiem pašmāju TV šovu skatītājiem – tika izziņoti “Lauku sētas” jaunās sezonas dalībnieki. Taču šis nav vienīgais notikums, kas satricināja pašmāju šovbiznesu. Skaties.lv nedēļas izskaņā piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Nedēļas sākumā beidzot tika atklāts, kuri 12 brašuļi cīnīsies par uzvaru “Lauku sētā. Ar visiem šova dalībniekiem vari iepazīties šeit!

”Lauku sētas” jaunā sezona TV3 būs skatāma no 20. februāra, bet video platformā ”Go3” tā jau ir baudāma. Kā atklāj pirmais ieskats spēlē, vīru sezona sākas ar smagu darbu, dzelžainu disciplīnu un dūru vicināšanu.

Roterdamā šonedēļ norisinājās izloze, kurā tika noskaidrots, kā šā gada ”Eirovīzijas” dalībnieki tiks sadalīti pa pusfināliem. Latvijai izlozēta vieta otrajā pusfinālā kopā ar kaimiņiem igauņiem, turklāt mūsu pārstāvim izlozēta uzstāšanās konkursa otrajā pusē, kura ”Eirovīzijas” kontekstā tiek uzskatīta par veiksmīgu lozi. Vairāk lasi šeit!

Tikmēr kaislības ap konkursu turpinās arī pašu mājās. “Eirovīzijas” nacionālās atlases rīkotājiem tika nosūtīta atklāta vēstule, lai panāktu dziedātāja Markus Rivas atgriešanos cīņā par tiesībām pārstāvēt Latviju lielajā finālā maijā Nīderlandē. Vēstuli parakstījušas arī vairākas sabiedrībā zināmas personas.

Šonedēļ ar krāšņu ballīti viesnīcas “Roma” restorānā apaļo 50 gadu jubileju nosvinēja pazīstamā uzņēmēja Linda Mūrniece. Apsveicēju lokā bija arī daudzi sabiedrībā zinām ļaudis.

Mūrnieces pārdomas, pārkāpjot 50 gadu slieksni, lasi šeit!

Lai arī pēc šķiršanās no bijušā drauga, fitnesa trenera Pētera Rumpja, populārā trenere un pavārgrāmatas autore Paula Freimane izteicās, ka ar kolēģiem no fitnesa vairs attiecības neuzsāks, sirdij nepavēlēsi. Jau kādu laiku Paulas sirds pieder trenerim Arvim Mazurovam, un abi vairs neslēpj pieķeršanos viens otram, un šonedēļ par to medijos tika vēstīts plašāk.

Tāpat sabiedrības uzmanības centrā nonāca stāsts par ”Latvijas elfu princesi”. Pirms vairāk kā pieciem gadiem britu talantu šovu ”X Faktors” satricināja zvaigzne no Latvijas – miesās raženā Sindra. Nu viņas dzīve kardināli mainījusies. Sieviete atradusi sevi baletā, ar kā palīdzību nepilnu trīs gadu laikā atbrīvojusies no 70 kilogramiem liekā svara, atgriezusies Latvijā un šobrīd mācās par treneri.

Ar intīmu kadru no guļamistabas fanus iepriecināja ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sodokova. Skaistule sociālajos tīklos publiskoja bildīti, kurā redzama skūpstāmies ar savu mīļoto vīrieti, latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Vairāk lasi šeit!

2 komentāri