Latvijas šovu zvaigzne Violeta Dānijā tikusi pie īpaši atbildīga darba

31 komentārs
Latvijas šovu zvaigzne Violeta Dānijā tikusi pie īpaši atbildīga darba
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr citi pandēmijas laikā paliek bez darba, Dānijā mītošās Latvijas šovu zvaigznes Violetas Stepanovas dzīve beidzot sakārtojusies. Skaistule, kura pacietīgi gājusi uz mērķi, apgūstot vietējo valodu un nokārtojot autovadītājas apliecību, nu tikusi pie atbildība darba.

Kādu laiku Violeta Dānijā dzīvoja bez darba. Taču viņa nesūrojās un laiku izmantoja reālai pašizaugsmei – iegūstot autovadītājas apliecību un mācoties vietējo valodu. Nu zvaigzne Skaties.lv atklāj, ka, pateicoties pašas centībai, tikusi pie laba darba.

”Ja ir valodas prasme un tiesības, darbs pats pie tevis atnāk. Strādāju iestādē, kurā dzīvo cilvēki ar bojātām smadzenēm – psihiatriskajā klīnikā.

Darbs nav fiziski smags, taču emocionāli gan. Ir tik skumji noskatīties uz cilvēkiem, kuri dzīvo šeit.Visi viņi kādreiz bija normāli, tādi kā mēs. Kad es klausos stāstos, kas ar viņiem notika, sirds sažņaudzas…

Piemēram, ir kāds jauns vīrietis, kuru viņu sakoda ērce. Tikai viena nieka koduma dēļ viņš tagad ir psihiski slims, visu laiku bezmērķīgi skraida.

Jauna meitene, kura brauca ar vieglo automobili, avarēja, un tā tika pie smadzeņu bojājumiem. Jaunam vīrietim sirds apstājās – ārsti iedarbināja sirdi atpakaļ, bet palika smadzeņu bojājumi.

Vēl kāds vīrietis pārdozēja narkotikas, ārsti viņu ”atkačāja”, bet smadzenes neatgriezeniski bojātas.

Visi šie cilvēki reiz bija normāli, veseli cilvēki, katram bija sava ikdiena, bet viens mirklis var mainīt visu dzīvi… Jāizbauda momentu, jāizbauda dzīvi, jādzīvo tagad,” pārdomās, ko radījis jaunais darbs, dalās Violeta.

Tajā pat laikā darbs sagādājot arī pozitīvas emocijas. ”Daudzi šeit ir īsti saulstariņi. Viens kungs mani saukā par ”labāko šokolādi Dānijā”.  Tāds, kompliments nekad nav dzirdēts, bet patiess prieks dzirdēt,” smaida Violeta.

Violeta neslēpj, ka dzīvē šobrīd visvairāk pietrūkstot iespējas paceļot. ”Ar nepacietību gaidu laiku, kad varēs aizbraukt uz Latviju, satikt sev mīļos cilvēciņus.

Bet citādi… Dzīve skaista! Tagad ārā spīd saulīte, tā vien gribas ko sadarīt. Pašlaik braukt uz Latviju nedomāju, bet man iešāvusies prātā ideja noīrēt busiņu un ar draudzeni paceļot pa Dāniju un Īriju. Un tad uz vasaru varbūt varēs atšaut uz Latviju. Gribas tuvāk dabai, kur miers un klusums,” tā Violeta.

Viņa aicina tautiešus un fanus izbaudīt brīžus pie dabas, jo kā jau sfēras pārzinātāja, apzinās, ka šis ir grūts periods un daudzus piemeklē depresijas. Arī pati Violeta neslēpj, ka ik pa brīdim cīnās ar iekšēju grūtsirdību, bet mierinājumu gūst pie dabas un sportā.
31 komentārs