Latvijas šovbiznesa karstākais pāris ir dzimis! Eglīte atgriezusies Gunāra skavās

98 komentāri
Latvijas šovbiznesa karstākais pāris ir dzimis! Eglīte atgriezusies Gunāra skavās
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc šova ”Piecērt Eglītei!” fināla norisinājušās vēl viena šova cienīgas mīlas intrigas. Izbaudījusi SPA brīvdienas kopā ar pašas izvēlēto dzejnieku Mairi, daiļā Līga tomēr pārdomājusi. 16. jūlija pēcpusdienā viņa uz randiņu Rīgā uzaicinājusi Balvu Gunāru, un saimnieks nekavējoties sēdies autobusā, lai ierastos pie Līgas!

Gunārs un Mairis par Līgas sirdi cīnījās spēlē ”Piecērt Eglītei!”. Lai arī Līga izvēlējās Mairi, komunikācija abu starpā īsti nevedās – pat, atpūšoties SPA viesnīcā, Līga no Maira uzmanības apliecinājumiem izvairījās, it kā jokojot atrunājoties: ”Ko par to teiks Gunārs?”

Nu skaidrs, ka runas par Gunāru nav bijušas joks. Skaties.lv sastapa Līgu un Gunāru mīļi čalojam ceturtdienas vakarā Rīgā, bāra ”Liepa” atklāšanas pasākumā.

Kā Skaties.lv atklāj Līga, Mairim pēc atpūtas viesnīcā vairs neesot Līgai laika. Puisis braukājot pa Latviju, atpūšoties. Tāpēc Līga izlēmusi mēģināt vēlreiz, uz bāra atklāšanas koncertu uzaicinot šovā sākotnēji pašas izbrāķēto Gunāru! Un Gunāra attieksme viņu apbūrusi!

”Pēcpusdienā uzzvanīju un pajautāju, vai Gunārs negribētu ar mani šovakar atnākt uz pasākumu. Viņš momentā piekrita – devās sēsties autobusā un mērot vairākas stundas garo ceļu no Balviem pie manis,” sajūsmu par šī vīrieša uzņēmību Skaties.lv pauž Līga.

Arī Gunārs neslēpj – rīkoties vajadzējis ātri, lai paspētu uz pēdējo autobusu. Tajā šoferis viņu jau sirsnīgi sveicinājis un pasažieri ceļā novēlējuši saimniekam veiksmi, atkal satiekot izredzēto, kura, acīmredzot, pārdomājusi savu izvēli.

Steidzoties pie Līgas, saimnieks nemaz neaizdomājies, kur Rīgā paliks un kā tiks mājās, taču par to jau parūpējas pati meitene – saimniekam tiek saorganizēts numuriņš netālā viesnīcā. Un uz to Gunārs iecerējis vest līdzi arī Līgu.

‘’Ja negribēs uz viesnīcu, visu nakti staigāsimies,’’ tā Gunārs.

Eglīte neslēpj, ka plāns visu nakti pastaigāties viņai šķiet vairāk kā kārdinošs. Abiem esot ļoti daudz kopīgu interešu – atpūšoties ‘’Liepā’’, abi aizrunājušies par ezoteriku, kosmosu, sapratuši, ka jau tikušies iepriekšējā dzīvē.

Pāris bija arī pirmais, kurš ļāvās vasaras vakara valdzinājumam un steidza izmēģināt deju grīdu. Uzzinājis, ka šovā izvēlētais Mairis mēneša laikā Līgu tā arī nav izdancinājis, Gunārs ir vairāk nekā šokēts – tāda rīcība vīrietim esot nepiedodama.

Kā paziņo Gunārs, viņš gatavs cīnīties par Eglīti, ja Mairim būs kas iebilstams. ”Noorganizējiet mums boksa ringu. Trīs sitieni mani, viņš var sist, cik grib. Redzēsim, kurš uzvarēs! Lai iet duelis, kā senajos laikos!” par Eglīti duelēties Mairi aicina Gunārs.