Latvijas pirmā lēdija Andra Levite sākusi strādāt medicīnas centrā ”ARS”

1 komentārs
Latvijas pirmā lēdija Andra Levite sākusi strādāt medicīnas centrā ”ARS”
EVITA TRIFANOVA, LETA

Valsts pirmā lēdija Andra Levite sākusi darbu medicīnas centrā “ARS”, liecina medicīnas centra mājaslapā publicētā informācija.

“Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka no 28. aprīļa Medicīnas centrs “ARS” Sieviešu konsultāciju nodaļas praktizējošo ārstu komandai pievienojas ginekoloģe ar ilggadēju pieredzi vairākās Vācijas un Luksemburgas klīnikās – mūsu valsts pirmā lēdija Dr. Andra Apine-Levite,” teikts veselības centra paziņojumā.

Pie Dr. Apines-Levites profesionālajām prasmēm minēts, ka viņa ir sertificēta ultrasonogrāfijas speciāliste, sertificēta dzemdību speciāliste un sertificēta bērnu un jauniešu ginekoloģe.

Izceltas arī viņas svešvalodu zināšanas – daktere pacientes konsultēs latviešu, angļu, vācu un franču valodā.

Atgādinām, ka līdz ar viņas dzīvesbiedra Egila Levita kļūšanu par Latvijas prezidentu viņa uzteica ārsta darbu Luksemburgā. Kā valsts pirmā lēdija tolaik norādīja intervijās, jaunu darbu Latvijā vismaz tuvākā pusgada laikā viņa nemeklēs.

Foto: Latvijas jaunā pirmā lēdija apbur ar elegances paraugstundu

Jau vēstīts, ka ārkārtējās situācijas laikā Andra Levite arī uzrunājusi sabiedrību, lūdzot iedzīvotājus saudzēt medicīnisko personālu, būt godīgiem un atklātiem pret viņiem, nemelot.

Savā uzrunā Valsts prezidenta kundze uzsvēra, ka patlaban “mēs visi atrodamies vienā laivā, bet dažiem ir jāairē”. Vairāk lasi šeit!