Latvijā var dzīvot turīgāk nekā ārzemēs! Aija Dembovska tikusi pie ienesīga amata tepat Rīgā

57 komentāri
Latvijā var dzīvot turīgāk nekā ārzemēs! Aija Dembovska tikusi pie ienesīga amata tepat Rīgā
Privātais arhīvs

Jūnija sākumā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska ar lepnumu klāstīja par to, cik turīgi iespējams dzīvot ārpus Latvijas, Nīderlandē. Nu viņa atgriezusies mājās un, visu sarēķinot, izlēmusi, ka te arī paliks.

”Šobrīd cenšos pakāpeniski mainīt visu dzīvi. Esmu izlēmusi palikt Latvijā. Tiku pie ļoti laba darba kazino, domāju par savu dzīvokli Rīgā,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Aija.

Iepriekš šovu zvaigzne lepojās, ka Nīderlandē beidzot var atļauties dzīvot kā bagātniece un mājās atgriezties netīko.

Nu Aija visu labi sarēķinājusi un sapratusi, – dzīve Latvijā nemaz nav sliktāka.

”Mājās tomēr ir labāk. Parēķinot visus tēriņus šeit un Nīderlandē, sapratu, ka nekas jau nemainās. Ārzemēs dzīvošana ir dārgāka, un tā nauda iziet tāpat.

Latvijā viss ir lētāks, tāpēc te var dzīvot pat turīgāk nekā ārzemēs,” sapratusi Aija.

Ko par Latviju Aija teica pirms gada? Lasi TE!

Viņa izlēmusi arī mest pie malas ballēšanos un pievērsties ģimenes dzīvei. ”Pēdējā laikā atsakos no tusiņiem. Ļoti vēlos ģimeni, otru pusīti sev blakus,” tā Aija.

Arī pie šī jautājuma viņa sākusi piestrādāt, taču – nekādu mīlas meklēšanu klubos! ”Sēžu vairākos iepazīšanās saitos. Pagaidām nevienu atradusi neesmu, taču viss var mainīties.

Plānoju pilnībā mainīt dzīvi, arī no šoviem gribu atteikties. Man plānā kas lielāks. Gribu filmēties seriālos,” ieceres atklāj populārā meitene.
57 komentāri