Latviešu tetovētā modele Monami ziedo labdarībai 15 gadus audzētos matus

3 komentāri
Latviešu tetovētā modele Monami ziedo labdarībai 15 gadus audzētos matus
INSTAGRAM

Anglijā dzīvojošā latviešu tetovētā modele, vegānu un jauno mammu iedvesmotāja Irēna Straume jeb Monami Frost pārsteigusi fanus ar jaunu imidžu. Simpātiskā sieviete, kuras firmas zīme neskaitāmus gadus bija gari, melni mati, tos nogriezusi pavisam īsus.

Kā, publiskojot attēlu ar jauno griezumu, atklājusi Monami, viņa uzticas teicienam – ”jauna frizūra, jauna es”. Sajūtas esot ļoti nepierastas, taču lieliskas!

Taču jaunais tēls nav tikai matu griezums. Nogrieztās cirtas Monami ziedojusi labdarības organizācijai, kura no šiem matiem veido parūkas, kas par brīvu tiek dāvātas ar vēzi slimiem bērniem, kuri zaudējuši matus ārstēšanas dēļ.

”Es iedrošinu jūs visus nogriezt matus, lai ziedotu tos tik cēlam mērķim!” sekotājus aicina Monami.

Kā atklājusi Monami, tik dramatiski mainījusi matu griezumu viņa nav bijusi 15 gadus. Matu griešanas process un modeles sajūtas iemūžinātas arī video, kas skatāms zvaigznes ”YouTube” kanālā TE.

Monami pauž cerību, ka viņas piemēr liks arī kādam citam, kurš plāno nogriezt matus, aizdomāties, un tā vietā, lai tos vienkārši izmestu, ziedotu cirtas tam, kam tās patiesi nepieciešamas.