Latviešu blogere Armaņeva drosmīgā tērpā mirdz un laistās Kannās

10 komentāri
Latviešu blogere Armaņeva drosmīgā tērpā mirdz un laistās Kannās
INSTAGRAM

Sestdien, 25. maijā, Francijas Rivjēras pilsētā noslēdzās 72. Kannu kinofestivāls – viens no pasaulē nozīmīgākajiem kinoindustrijas pasākumiem. Šogad uz festivāla sarkanā paklāja burtiski mirdzējusi arī skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Skaistuma eksperte Maija Armaņeva, kura TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” sievietēm palīdz piedzīvot vizuālas pārmaiņas, Kannās pavadījusi vairākas dienas un ar piedzīvojumiem dalījusies savā “Instagram” foto blogā.

Kannu kinofestivāla noslēgumā pirmizrādi piedzīvoja franču režisores Justīnes Trītas filma ”Sibyl”, un iespēja apmeklēt pasākumu un zvaigžņu parādi uz sarkanā paklāja tika dota arī Armaņevai.

”72. Kannu kinofestivāls bija maģisks. Tas bija mans pirmais sarkanais paklājs, un tas bija neticami,” sociālajos tīklos pavēstījusi Armaņeva.

Jāatzīmē, ka Maija pasākumam bija izvēlējusies uzmanību piesaistošu tērpu – garu, mirdzošu, caurspīdīgu kleitu, zem kuras pavīd melna apakšveļa.

 

View this post on Instagram

 

My first ever Red Carpet moment ♥️ Cannes 2019

A post shared by MAIJA ARMANEVA (@maija_armaneva) on

“Interesantākais, ka man līdzi nebija nekāda tērpa sarkanajam paklājam, jo vēl nezināju, vai tikšu ielūgta. Kad ieraudzīju šo kleitu vienā no “Monte-Carlo” veikaliem, es vēl tā nodomāju: ar šādu kleitu var iziet tikai uz sarkanā paklāja, un pēc trīs minūtēm man iezvanījās telefons un paziņoja, ka nākamajā vakarā esmu ielūgta uz sarkano paklāju! Joprojām neticas,” atklāj Maija.

Maija burtiski apbūrusi savus sekotājus – ļaudis atzinīgi novērtējuši gan iespaidīgā tērpa izvēli un bildei naski spieduši sarkanās “patīk” sirsniņas.