Zunda Dārzā atklās vienas dienas ielu mākslas izstādi

Pievienot komentāru
Zunda Dārzā atklās vienas dienas ielu mākslas izstādi
Publicitātes foto

11. septembrī laikmetīgās mākslas festivāla Survival K(n)it 7 ietvaros Zunda dārzā, Ūdens ielā 6, norisināsies ielu mākslas izstādē Inside joke, kas apkopos tādu lokālo mākslinieku kā VOUR, Kiwie un citu darbus, sniedzot iespēju jebkuram interesentam iesaistīties Latvijas ielu mākslas scēnā.

Izstādes ekspozīciju veidos asprātīgas un ironiskas, uz divdomīgiem vārdu savienojumiem balstītas, ilustrācijas. Tajā apskatāmie eksponāti darbojas simbiozē ar telpu – Zunda dārza angāru, kas sevī iemieso 20. un 21. gadsimta mijas industriāli rūsgano dvēseli. Darbu un telpas attiecības nostiprinās arī muzikāli priekšnesumi – uzstāsies Latvijā populāri un leģendāri hiphopa un elektroniskās mūzikas mākslinieki Edavārdi, Ozols, Lesfucc, Oriole, Trashykid u.c.

Izstāde top sadarbībā Free Riga – tukšo ēku atkalapdzīvošanas kustību, kuras mērķis ir atvērt pamestās Rīgas ēkas radošām iniciatīvām.

Zunda dārzs vārtus vērs 19.00, kad jebkurš interesents aicināts pievienoties akcijas Free Wall izveidē. Izstādes atklāšana 20.00. Pasākuma norisei, jaunumiem un programmai iespējams sekot līdzi Inside joke tīmekļa vietnē Facebook.