Zināms uzvarētājs! “Austras balvu 2021” iegūst ansis

0 Komentāru
Zināms uzvarētājs! “Austras balvu 2021” iegūst ansis
PUBLICITĀTES FOTO

16. jūnija rītā tika noskaidrots, ka 2021. gada ”Austras balvu” ieguvis hiphopa mākslinieks ansis par albumu ”Liela māksla”. ”Austras balvu” katru gadu pasniedz ierakstam, ko mūzikas kritiķu un mūzikas industrijas pārstāvju žūrija atzinusi par gada labāko albumu Latvijā.

Šī bija jau sestā reize, kad balva tiek pasniegta, iepriekšējos gados to iegūstot Alises Jostes albumam ”Hardships Are Ships”, Rīgas Modes platei ”Fantastiski”, Satellites LV ierakstam ”Varavīksnes galā”, grupas ”Polifauna” debijai ”You Look Like A Lost Soul”, kā arī Tribes Of The City veikumam ”Rust and Gold”.

”Austras balvai 2021” izvirzīti 12 albumi

Ņemot vērā īpašos pandēmijas apstākļus, uz šā gada “Austras balvu” pretendēja teju vairāk nekā 140 ierakstu, kas izdoti teju pusotra gada garumā, no kuriem balvas žūrijas locekļi izvirzīja divpadsmit nominantus.

Pēc pretendentu izziņošanas, žūrijas locekļu balsojumā tika izvēlēts viens uzvarētājs, kas atzīts par šī gada labāko mūzikas albumu Latvijā.

Šā gada “Austras balvas” ieguvējs ansis saņēmis ne tikai koktēlnieka Daniela Vainovska radīto statuju, bet arī naudas balvu 1000 EUR apmērā turpmākās radošās darbības veicināšanai, ko nodrošina ”Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA).

”Austras balvai 2021” šogad bija nominēti šādi albumi:

Alise Joste – Šākātā

ansis – Liela Māksla

Arturs Skutelis – Lavīna

Domenique Dumont – People On Sunday

Ezeri – Sāls

Kasetes – Dialogue

Nesen – Tas būs ilgi

Sign Libra – Sea to Sea

Stūrī zēvele – Labvakar

Tesa – Control

ŪGA – LG ir HH

Židrūns – Kovārņu Mazbērniem

”Austras balvas” jaunumiem var sekot arī tās mājaslapā un sociālo tīklu kontos:

http://austrasbalva.lv/

https://www.facebook.com/austrasbalva/

https://www.instagram.com/austrasbalva/

0 Komentāru