Zināms pilns RockUp festivāla dalībnieku saraksts

Komentāri
Zināms pilns RockUp festivāla dalībnieku saraksts
Foto: LETA

7. un 8. augustā atpūtās kompleksā Turbas Ikšķiles novadā pirmo reizi notiks RockUp festivāls. Festivāla rīkotāji cer, ka tas kļūs par ikgadēju pasākumu un klasiskā rokenrola un Pin Up kultūra gūs savu popularitāti arī Latvijā

Par festivāla īpašajiem māksliniekiem izziņota rokenrola grupa Keksi & Orchestra – viena no zināmākajām grupām Baltijā, kas izpilda rock`n`roll, rockabilly, boogie un rythm`n`blues stila mūziku. Tā spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Meisiju Greju, Smokie, Ottawan. Pērnā gada jūnijā grupa prezentēja savu pirmo albumu grupas pastāvēšanas vēsturē, savukārt nesen jau astoto gadu noslēdza koncerttūri Muzikālais skudrupūznis.

Par ”asumu” festivālā parūpēsies hārdroka grupa Colt, kas savu popularitāti guva 2011. gadā ar albumu Sapņi lido debesīs. Ar Texas stila ģitārfrāzēm, spēcīgiem bungu ritmiem ar bugi-vugi un rock’n’roll ģitāras partijām priecēs Rīgas blūza grupa The Blues Gang.

Starp festivāla māksliniekiem būs arī grupas Rūsa, The Big Bluff, Cement, Coolmans Report, Lavrix Band, Ainārs Pūpols & PI Blues, Voiceks Voiska, B-Sea Surfers, Griffi Band, Mozambika, The Foxtails, Vocada un Bengy, Holy Lamb, De Temps, Rebel Riot, Sound Religion, Johnny B Beast, GUD, Reinis Jaunais un Boogie Drivers.

Festivāla apmeklētājiem būs pieejama bezmaksas telšu pilsētiņa, bet tiem, kas izvēlas lielāku komfortu – arī numuriņi viesnīcā, kempinga mājiņas un viesu namiņi īpašajos VIP komplektos. Sīkāka informācija un rezervācija – info@rockup.rocks.

Divu dienu festivāla biļetes sākuma cena ir 25 eiro. Festivāla biļetes var iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā.

Vairāk informācijas par māksliniekiem iespējams atrast festivāla mājaslapā rockup.rocks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl