Zināmi Sisters of Mercy koncerta iesildītāji

0 Komentāru
Zināmi Sisters of Mercy koncerta iesildītāji
Foto: facebook/buddapowerblues

3. augustā koncertzālē Palladium notiks leģendārās gotiska roka pārstāvju The Sisters of Mercy koncerts. Kā koncerta iesildītāji uzstāsies portugāļu blūza zvaigznes – grupa Budda Power Blues, informē koncerta rīkotāju Live Fest pārstāve Annemarija Grasmane.

Budda Power blues dibināta 2004. gadā kā eksperimentāla grupa, apvienojoties trīs mūziķiem – Budda (vokāls un ģitāra), Nico (bungas) un Pedro Ferreiram (bass), spēlējot improvizētu mūziku bez jebkādiem komerciāliem nolūkiem. Taču drīzumā grupa guva negaidītus panākumus. Viņi ierakstīja savu pirmo ierakstu 2005. gadā nosaucot to par Wanted. 2008. gadā viņi izdeva savu nākamo ierakstu Busted. Grupa joprojām iegūst lielu popularitāti, pateicoties neparastajām dziesmu versijām, kā arī par lielisko prasmi muzikāli improvizēt un spēlēt, neatstājot klausītājus vienaldzīgus nevienā brīdī.

Grupai ir piedēvēts tituls kā Labākā portugāļu grupa, Budda Power Blues spēlē reti spēcīgu un kvalitatīvu blūzu, iedvesmojoties no 1970. gadu rokmūzikas leģendām. Enerģētiskums, aizrautība un liela publikas iesaiste ir tas, kas visvairāk raksturo Budda Power Blues koncertu sniegumus. Budda ir ģitāras virtuozs, kuru klausīties un vērot ir bauda, kas tai pašā laikā liek publikai vienlaicīgi atcerēties par Džimiju Hendriksu, ZZTop un Led Zeppelin.

2013. gadā grupa izdeva ceturto albumu, kas bija pirmais ieraksts, kur visi iekļautie darbi ir pašu oriģināldziesmas un teksti. Kritiķi, kā arī grupas fani dēvēja One in a Million par viņu labāko ierakstu un šis palīdzēja grupai sasniegt jaunas virsotnes. Viņi spēlēja visos Portugāles blūza festivālos un pat kritiķi nodēvēja viņus par iespējams labāko portugāļu blūza grupu, kā arī Budda tika atzīts par labāko blūzmeni visā Portugālē.

Šovasar Budda Power Blues Latvijā sniegs divus koncertus – 3. augustā grupa uzstāsies koncertzālē Palladium kā The Sisters of Mercy iesildītāji, bet 6. augustā – Kuldīgas Live Fest 16 festivālā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Vairāk informācijas – livefest.lv.

0 Komentāru