Komentāri

Grupas Placebo koncerttūrē 20 years of Placebo par viņu ”iesildītājiem” izvēlēta skotu indie grupa The Mirror Trap, informē grupas menedžments. Tas attiecas arī uz sestdienas, 22. oktobra, koncertu Arēnā Rīga.

The Mirror Trap tika izveidota 2009. gadā, kad visi pieci tās dalībnieki mācījās Dandijas koledžā. Pirmo atpazīstamību puiši guva, iesildot skotu rokfolka grupu The View. Kopš 2012. gada viņi regulāri uzstājas pazīstamos Lielbritānijas festivālos: T in the Park, iTunes Festival, Y Not Festival u.c., kā arī Summer Sonic Japānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2013. gadā Braiens Molko noskatījās The Mirror Trap koncertu kādā Dandijas klubā un ierosināja viņiem uzstāties pirms Placebo gaidāmajā Krievijas tūrē. Tādējādi 2014. gadā kvintetam izdevās iepazīstināt ar savu daiļradi astoņu Krievijas pilsētu publiku. Šoreiz The Mirror Trap kopā ar Placebo apmeklēs virkni Eiropas pilsētu.

Video

Spožākie grupas singli ir Little Ease, Westminster Ghost Story, Bell Street, Silent Men, Piranhas, New Trance.

Kopumā skotu kvintets ierakstījis piecus studijas albumus, no kuriem jaunākais Simulations izdots šogad. Tieši pēdējā albumā novērojams, ka grupa seko Enter Shikari, Bullet For My Valentine, The Libertines un Placebo pēdās.

Biļešu servisa kasēs un internetā turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz Placebo koncertu.

Turklāt, līdz 20. oktobrim pārbaudot savas zināšanas grupas Placebo repertuārā, tev ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz koncertu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl