Zemfira Rīgā uzstāsies ar jaunu mūziķu sastāvu

Komentāri
Zemfira Rīgā uzstāsies ar jaunu mūziķu sastāvu
Publicitātes foto

Populārā Krievijas dziedātāja Zemfira 17. martā sniegs koncertu Arēnā Rīga. Rīgas koncerts notiks vērienīgās 2016. gada koncertturnejas Maļeņkij čelovek (Mazais cilvēks) ietvaros. Šoreiz grupa uzstāsies pavisam jaunā sastāvā – viņu pavadīs ārzemju, nevis Krievijas mūziķi, informē M-Event PR menedžere Danute Vareikaite.

Zemfira ir unikāla dziedātāja. Atklāta, godīga un ārkārtīgi talantīga, viņa kļuvusi par paaudzes simbolu un miljonu klausītāju elku. Nepakļaujoties konjunktūrai, Zemfira sasniegusi topu virsotnes, atrodas pastāvīgā mediju fokusā un ir kļuvusi par Krievijas mūzikas kvalitātes simbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jebkādi Zemfirai veltītie ”skaļie vārdi”, būs pamatoti, bet neviens no tiem dziedātāju pilnībā neaprakstīs: katrs viņas albums un katra koncertturneja ir jauna Zemfira, jauna mūzika un jaunas atklāsmes, pat, ja skan akordi un rindkopas, ko miljoniem fanu jau sen iemācījušies no galvas. Tā būs arī šoreiz – Zemfira dodas turnejā ar pavisam jaunu grupas sastāvu, kurā apvienojušies ārzemju, nevis Krievijas mūziķi.

”Šī Zemfiras turneja, šķiet, pirmo reizi notiek bez formāla iemesla, taču ievēro svarīgu tradīciju. Divi koncerti, ko viņa sniedza Maskavas Olimpiskajā kompleksā 2000. gada un 2008. gada 1. aprīlī neapšaubāmi kļuvuši par vēsturiskiem pavērsieniem visiem, kam laimējās būt tur klāt. 2016. gada 1.aprīlis – brīdis jaunam pagriezienam. Formālā iemesla trūkums nenozīmē, ka dziedātājai nav jaunumu: viņa strādā pie jauna materiāla, pirmizrādes ir iespējamas un savā ziņā neizbēgamas. Nemainīgi paliks ideālā skaņa, gaisma un scenogrāfija; labākās dziesmas, kas katru reizi atklāj kādu jaunu šķautni, balss, kas lido augstāk un augstāk debesīs; asaras, smiekli, neprāts un visaptveroša laime,” norāda Rīgas koncerta rīkotāji.

Biļetes pārdošanā Biļešu servisa tīklā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl