Komentāri

Šodien, 18. septembrī, dienas gaisu ieraudzījis grupas The Sound Poets jaunais albums Pulsē, taču tā izdošanas priekšvakarā daži izredzētie lielveikala atpūtas stūrītī bija liecinieki nelielam koncertam.

“Albums ir par mieru šajā steigas laikmetā, kuru reizēm piemirstam, skrienot pa ikdienas ierasto ceļu “darbs-veikals-mājas-darbs”,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar šo pašu sajūtu grupa arī nolēma dalīties ar saviem klausītājiem. Lielveikalā tika uzstādīts atpūtas stūrītis ar dīvānu un televizoru, kur jebkuram bija iespēja apsēsties, ekrānā vērot Kaspara Daļecka filmētās Latvijas dabas ainavas, klausīties Andra Keiša ierunātu stāstu, kas veidots no jaunā albuma dziesmu tekstiem, un dažiem laimīgajiem pati grupa The Sound Poets tiešraidē no savas studijas dāvāja nelielu privātu koncertu, vēsta mūziķu pārstāve Anna Macko.

“Tā vietā, lai dotos uz studiju, izvēlējāmies pārcelt studiju uz skaistu vietu pie paša Jumurdas ezera. Īpašā noskaņa, dabas ainavas un meža klātbūtne palīdzēja atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un nodoties mūzikai”, stāsta grupa.

Arī albuma noformējuma fotosesija notika Jumurdā, un attēlus uzņēma fotogrāfs Māris Ločmelis ar wetplate tehniku. “Fotosesijas process bija ļoti laikietilpīgs, bet ārkārtīgi interesants, jo bija nekustīgi jāsēž vairākas minūtes un viena attēla uzņemšana varēja aizņemt pat pusstundu”, stāsta grupas čelliste Undīne Balode.

Patlaban grupa gatavojas koncertsērijai Pulsē, kas gaidāma 25., 26. un 27. novembrī koncertzālē Palladium. Biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa kasēs.

The Sound Poets iepriekšējais albums Tavs stāsts tika izdots 2013. gadā un apbalvots ar Zelta mikrofons gada balvu labākā pop-rock albuma kategorijā.

Lasi vēl