Komentāri

Piena īsfilmu veidotāji Oskara Rupenheita vadībā sākuši darbu pie pilnmetrāžas filmas Kriminālās ekselences fonds veidošanas. Noskaties, par ko tā būs!

Filmas veidotāji jautrā veidā nolēmuši apskatīt, kādi krāpnieku veidi sastopami galvaspilsētas ielās – kāda ir to klasifikācija, un kādas metodes viņi izmanto?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām filmai pieejams vien treileris, bet, lai darbi veiklāk ritētu uz priekšu, filmēšanas komanda aicina viņus atbalstīt: ”Tā kā mēs ticam, ka ikvienam vajag dot iespēju piedalīties kino tapšanā, tad aicinām tieši tevi būt par mūsu atbalstītāju, lai filmas galveno varoņu piedzīvojumi būtu iespaidīgāki! Pats labākais – katrs atbalstītājs saņems arī sev personīgu labumiņu!”

VIDEO

Vai tu zini kas ir con-men?Tā kā mēs ticam, ka ikvienam vajag dot iespēju piedalīties kino tapšanā, tad aicinām tieši tevi būt par mūsu atbalstītāju, lai filmas galveno varoņu piedzīvojumi būtu iespaidīgāki! Pats labākais – katrs atbalstītājs saņems arī sev personīgu labumiņu!Atrodi mūs www.projektubanka.lv, Like un Share šo ierakstu, un lai tā filma top!

Posted by Kriminālās ekselences fonds on pirmdiena, 2015. gada 13. jūlijs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl