Video: Elīna Šimkus uzstāsies kopā ar izcilo Coin du Roi operkompānijas orķestri

Pievienot komentāru
Video: Elīna Šimkus uzstāsies kopā ar izcilo Coin du Roi operkompānijas orķestri
LETA

Rīgā turpina skanēt Senās mūzikas festivāla koncerti. Šovakar Sv. Jāņa baznīcā uzstāsies Elīna Šimkus un itāļu baroka mūzikas orķestris Coin du Roi.

Coin du Roi muzicē augstas klases senās mūzikas speciālisti ne vien no Itālijas, bet arī Francijas, Spānijas, Meksikas, Krievijas, Lietuvas, Argentīnas un ASV. Šī 35 mūziķu vienība, kurā apvienojušies gados jauni un enerģijas pilni mūziķi, regulāri sadarbojas ar izciliem viesmāksliniekiem. Spēlējot autentiskos instrumentus un lasot mūziku tieši no manuskriptiem, Coin du Roi droši dēvējams arī par lielāko Itālijas baroka mūzikas ansambli.

Šovakar Sv. Jāņa baznīcā Rīgā itāļu baroka mūzikas lietpratēju saspēles partnere būs ar spožo soprāna balsi un skatuvisko šarmu apveltītā Elīna Šimkus. Viņa ir īstena klasicisma un baroka laikmeta speciāliste, un par sniegumu šajā repertuārā saņēmusi ne vien žilbinošas publikas un kritiķu atsauksmes gan Latvijā, gan arī tālu aiz tās robežām, bet arī tikusi nominēta Lielajai mūzikas balvai 2015 kategorijā Par izcilu sniegumu.

Koncerta sākums plkst. 20.00.

Video

Elīna Šimkus