Komentāri
Varis Piņķis iestudējis izrādi ar iesaistīšanos “Brāļi un māsas”
Laikmetīgās mākslas festivāla "Survival Kit 6" izstāde. Foto: Ieva Čīka, LETA

20. un 24. septembrī plkst. 17:00 Kalnciema kvartālā notiks izrāde ”Brāļi un māsas” laikmetīgās mākslas festivāla “Survival Kit” ietvaros. Izrādes režisors – Jaunā Rīgas teātra aktieris Varis Piņķis.

Vai savstarpēja cieņa un Bībeliska brālība mūsdienās ir utopija? Izrāde ir vēlme noskaidrot mūsu sabiedrības tolerances un cieņas robežas, piesaucot 20. gadsimta lielās utopijas – komunismu un hipiju laiku, kā arī mūsdienu altruisma iedabu.

“Brāļi un māsas” ir starpžanru izrāde – ar improvizācijas, reālas diskusijas un iestudēta teatrāla vēstījuma elementiem. Izrāde ir provokatīvs kopīgas domāšanas seanss.

Izrādē piedalās Klāvs Mellis, Ance Strazda, Reinis Boters, Jēkabs Nīmanis, Varis Piņķis. Režisors – Varis Piņķis.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Līdz 24. septembrim Kalnciema kvartālā laikmetīgās mākslas festivāla “Survival Kit” ietvaros norisinās pasākumu programma “Ko darīt ar fantāziju?”, kas tiek mērķtiecīgi virzīta sabiedrības ideālu izpētes virzienā, pievēršoties nevis tās kopumam, bet katra indivīda personiskajai pašizziņai. Apmeklētāji tiek aicināti paši domāt, fantazēt, izjust, līdzdarboties un izsapņot jaunās, katra indivīda personiskās utopiskās vietas ontoloģiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl