Valmieras teātrī sācies skatītāju balsojums par labāko aktrisi, aktieri un izrādi

0 Komentāru
Valmieras teātrī sācies skatītāju balsojums par labāko aktrisi, aktieri un izrādi
Publicitātes foto

Valmieras teātris jau trešo reizi, tuvojoties gada nogalei, aicina skatītājus piedalīties balsojumā Skatītāju balss un noteikt savu pagājušās – 2013./2014. gada – sezonas iecienītāko aktrisi, aktieri un izrādi, informē teātra pārstāve Lija Ozoliņa.

Balsojums ilgs līdz 15. decembrim. Skatītāji aicināti balsot gan internetā – teātra mājaslapā vdt.lv, gan arī aizpildīt anketas teātrī. Nobalsojušie skatītāji varēs piedalīties arī izlozē ar iespēju laimēt balvas no Food Union un Valmieras teātra.

”Skatītāju balss ir viena no lielākajām uzslavām, ko var saņemt aktieris vai izrāde, jo, lai gan tā ir subjektīva, tā vienmēr nāk no sirds, un tas beigu beigās ir abpusējs gandarījums,” akcentē Valmieras teātra direktore Evita Sniedze.

”Skatītāju balss pasniegšanas tradīcija ir apliecinājums Valmieras teātra aktieru un režisoru sastāva spējai sasniegt izcilību, uzrunājot simtiem un tūkstošiem skatītāju, un skatītāju spējai novērtēt māksliniecisko devumu, paužot kompetentu un pamatotu viedokli. Šīs spējas ir apsveicamas un apbalvojamas. Tādēļ mēs ar gandarījumu jau trešo gadu turpinām skatītāju ”balsis” pārvērst īpašās apzeltītās piena kanniņās par prieku teātra darbiniekiem, skatītājiem un pašiem sev,” stāsta Food Union pārstāvis, AS Rīgas piena kombināts padomes priekšsēdētāja vietnieks Harijs Panke.

Balsis tiks apkopotas un skatītāju izvēlētā Gada aktrise, Gada aktieris un Gada izrāde tiks paziņota 28. decembrī Valmieras teātra Gada balvu pasniegšanas svinīgajā pasākumā.

Pērn par 2012./2013. sezonas skatītāju balvas ieguvējiem kļuva Elīna Vāne par titullomu izrādē Raudupiete, Mārtiņš Meiers par Artura Skujas lomu izrādē Klaidoņa lūgšana, savukārt Gada izrāde skatītāju vērtējumā bija Zojkina kvartira Indras Rogas režijā.

0 Komentāru