Komentāri
Valentīna dienā tiks noteikti nākamie četri Eirovīzijas finālisti!
Foto: LETA, F64

Šodien, 14. februārī, kas visā pasaulē ir plaši pazīstama kā Visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena, tiks noteikti tie nākamie četri dalībnieki, kuri cīnīsies par iespēju pavasarī pārstāvēt Latviju Eirovīzijā, bet līdz tam vēl garš ceļš ejams.

Šajā sarakstā atrodami ļoti daudz jaunu vārdu, kam šīm ir pirmā reize, kad viņi piesakās šādam konkursam. Iepriekšējās atlases kārtās un pusfinālā bija ne mazums pārsteigums. Kā būs šovakar? To noskaidrosim jau pavisam drīz. Atgādināsim, ka no pirmā pusfināla, kas norisinājās pirms nedēļas, 7. februārī, uz lielo pašmāju finālu tika Justs, Catalepsia, Marta Grīsle un Ivo Grīsniņs-Grīslis. Kā tev šķiet, kuri no šā desmitnieka tiks tālāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuri no šiem māksliniekiem pavisam noteikti iekļūs Eirovīzijas finālā?

Rezultāti:
23%

Madara Grēgere - You and I

4%

Crowmother - Demons

12%

Samanta Tīna - The love is forever

0%

Iluta Alsberga - Hold on

4%

Miks Dukurs - Paradise

15%

Marta Ritova - Not from this world

4%

Dvines - Set it on fire

27%

Mārtiņš Ruskis - Still holding stars

8%

MyRadiantU - We Will Be Stars

4%

Markus Riva - I can

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl