Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst! Muse Rīgā jau rītvakar

0 Komentāru
Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst! Muse Rīgā jau rītvakar
Publicitātes foto

Ceturtdien, 16. jūnijā, Arēnā Rīga uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām Muse un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū, informē koncertaģentūra FBI.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Plkst. 20.00 uz skatuves kāps britu alternatīvā roka grupa My Vitriol, bet Muse uzstāšanās sāksies ap plkst. 21.00.

Kā jau ziņots, pasaules koncertturneja Drones, kuras ietvaros Muse ar vēl nepieredzētu 360 grādu šovu uzstāsies Rīgā, ir viens no iespaidīgākajiem notikumiem mūzikas industrijas vēsturē. Skatuves dizains un konfigurācija dos iespēju klātesošajiem iegūt nepieredzētu muzikālo un vizuālo baudījumu. Pēc vairākiem koncertiem jaunajā turnejā Drones jau nodēvēts par labāko šovu grupas pastāvēšanas laikā. Episki, satriecoši, ambiciozi ir tikai daži no slavinošajiem epitetiem, ko starptautiskā prese veltījusi grupas jaudīgajiem koncertiem. The Guardian Muse šovu nodēvējis par ”apdullinošu un žilbinošu”, bet New York Times raksta: ”Neizsīkstoša attīstība, kurinot enerģijas līmeni aizvien augstāk un augstāk, pārspējot jebkuras muzikālās un vizuālās gaidas!”.

Virs skatuves, kas atradīsies Arēnas Rīga vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti lidojoši objekti, kas simbolizēs dronus. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Video

Šova laikā vizualizācijas precīzi sekos grupas dalībnieku kustībām. Vairākas 3D kameras filmēs iespaidīgo skatuvi, bet katram grupas dalībniekam tiks pievienoti sensori, kas, tverot viņu kustības, novirzīs informāciju programmai, kura savukārt jau tālāk uz ekrāniem ģenerēs grafiskos attēlus. Animācija atbildēs uz grupas dalībnieku kustībām tāpat kā video spēles laikā, reaģējot ik reizi, kad viņi grasīsies lēkt vai skriet apkārt skatuvei. Turklāt, tas dos iespēju Muse dalībniekiem ar savām kustībām kontrolēt ne tikai vizuālo informāciju uz ekrāniem, bet arī skaņu.

Koncertējot uz skatuves arēnas centrā, mūziķu uzstāšanās būs vērojama no visām pusēm. ”Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst!” brīdina mūzikas apskatnieki, raksturojot koncertturnejas Drones iespaidus. ”Jā, tas būs neaptverami jaudīgi, sagatavojieties nokļūt episkā kinematogrāfiskā darbā, kura aktieri būsiet jūs paši, bet mēs – režisori,” stāsta Mets Belamijs.

Pēdējās biļetes uz Muse šovu vēl ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. 360 grādu skatuves risinājums nodrošinās, ka jebkura vieta būs laba vieta. Stāvvietas ir izpārdotas, bet vēl ir pieejamas sēdvietas pirmajā stāvā, un tās maksā 69 eiro, biļetes cena trešajā stāvā – 49 eiro

0 Komentāru