2 komentāri

Šodien, 29.decembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies TV3 Jaungada koncertšovs Mirklis pirms pusnakts, kura vadītāju lomās iejutīsies Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Viņa vadītajās sarunās piedalīsies daudz un dažādi populāri cilvēki, tostarp Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Līdzās iepriekš minētajiem mūziķiem – Normundam Rutulim, Jānim Stībelim, grupām Otra puse, Keksi, Antrai Stafeckai, Da Gamba, n[ex]t move, Tirkizband, bet bet, Colt u.c. – mūziķu rindas papildinās dziedātāja Aija Andrejeva, kura uzstāsies kopā ar grupu Opus Pro un savu tēvu – dziedātāju Alex, deju grupa Benefice u.c. mākslinieki. Viesus neklātienē (ar videosveicieniem) sveiks dziedātāja Laima Vaikule, grupas Prāta Vētra mūziķi un dziedātājs Dons. Vakara viesu vidū būs sastopamas gan TV3 personības – Agnese Drunka, Kristīne Žilde, Arnis Krauze, Baiba Runce u.c., gan seriāla UgunsGrēks aktieri. Šajā vakarā skanēs arī īpaši šim pasākumam tapusī Jaungada dziesma Jaunais gads tepat aiz stūra. Pasākumā būs gan sarkanais paklājs, gan dzirkstīs šampanietis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: TV3 Jaungada šova tituldziesma

Ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu, Olimpiskā centra (Jelgavā, Kronvalda ielā 24) durvis tiks atvērtas jau stundu pirms šova sākuma – plkst. 18.00. Tāpat viesi aicināti ierasties laikus. Koncertšovs notiks divās daļās (kopā ar starpbrīdi – trīs stundas). Skatītāji savas automašīnas varēs novietot bezmaksas stāvvietā pie Zemgales Olimpiskā centra, bet starpbrīdī – atveldzēties ZOC kafejnīcā.

Biļetes uz pasākumu ir izpārdotas, taču TV3 skatītāji koncertšovu varēs izbaudīt 31. decembra vakarā plkst. 21.00.

Foto: TV3 sejas televīzijas šovos

TOP komentāri

  • Hello TV3
    +3 +3 0

    Hello TV3

    Sveiki, TV3, vakar biju uz jūsu saukto koncertšovu...Esmu vīlusies līdz sirds dziļumiem, ka uzķēros uz reklāmas āķa, samaksāju bargu naudu ( pirku biļetes 5 cilvēku ģimenei), pavadīju vakaru kaut kādā bālā balagānā un piespiedu to darīt vēl četriem man tuviem cilvēkiem. Viens labums no tā visa ir- vecgada vakarā skatīsimies citu programmu. Ieteikums-nesauciet par šovu ( krāšņs, elegants, kvalitatīvs, interesants, aizraujošs,mākslinieciski augstvērtīgs un tematam atbilstošs priekšnesums) vienkāršu haltūru no režisora un scenārista puses! Mākslinieki kādi nu kurš ir tādi ir-izlasīju afišu-sapratu, kas gaidāms, un tā arī bija. Ceru, ka viņi par piedalīšanos saņēma labus honorārus, pretējā gadījumā gribu saņemt savu iztērēto naudu par biļetēm atpakaļ!
  • Inese

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl