Trīs skatuves, grafiti, ”beer pong”! Tas viss jau augustā ”Jenotu Urban Trap” festivālā

0 Komentāru
Trīs skatuves, grafiti, ”beer pong”! Tas viss jau augustā ”Jenotu Urban Trap” festivālā
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas festivālu vasaru papildina jauna koncepta urbānais festivāls. Pirmo reizi Rīgā, Brīvības ielā 137, 14. augustā norisināsies festivāls ”Jenotu Urban Trap”. Trīs skatuves, dažādas sportiskas un mākslinieciskas sacensības vienas dienas intensīvā piedzīvojumā.

Uz trīs skatuvēm šajā dienā uzstāsies vairāk kā 14 mākslinieki, pārstāvot dažādus mūzikas stilus un akcentējot urbānās vides dažādību.

”X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas ”beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

Šajā festivālā ļoti būtisks būs sacensības gars – būs iespējams piedalīties “beer pong” čempionātā, kas ir Baltijā lielākais čempionāts komandu skaita ziņā; parādīt savu meistarību galda hokeja turnīrā, kuru vadīs pasaules čempione; sacensties biljarda turnīrā; piedalīties “Ultimate Game Night”, jeb komandas sacensībā, kas tiek rīkota sadarbībā ar radošo komandu ”Voila”, izaicināt sevi ēšanas sacensībās, izpaust savu mākslinieka gēnu grafiti cīņā, kurā žūrijas pārstāvji būs Ozols un Kiwie. Festivālā būs iespējams apskatīt Hip Hop foto izstādi, kuras autrors ir fotogrāfs Aksels Bergs.

Uz galvenās skatuves, jeb Hip Hop stage kāps Prusax, apvienība MID (ZEĻĢIS, Goča, Ods), Serpentīns, Shibiks, kā arī Cukurpaps un 24K. Daļa no māksliniekiem ir zināmi no 371 Battle.

Uz akustiskās skatuves dienas garumā uzstāsies Agnese Stengrevica, Diona Liepiņa, Karlīna un Dance studio “SPACE”.

Uz Rave skatuves publiku izklaidēs M&M, Oculus Noise, Dispoze un Skaabe. Vakarpusē apmeklētājus priecēs dažādi gaismu objekti, kuri papildinās festivālā gūtās emocijas.

Festivāla galvenais mērķis ir sniegt pasākuma apmeklētājiem iespēju atkal atgriezties pasākumu virpulī – intensīvā, aizraujošā, dažādā, iespējams, pat atrast sev jaunu aizraušanos, reizē atpūšoties un baudot festivāla pilsētniecisko gaisotni, jo organizatori ir pārliecināti, ka starp piedāvātajām aktivitātēm ikviens spēs atrast ko piemērotu sev!

Pasākuma veidotājs Kristaps Maļarčiks stāsta: ,,Šajā festivālā ir apvienotas tādas aktivitātes, kuras parasti vienā vietā netiek pieredzētas, tāpēc mēs gribam parādīt apmeklētājiem to, kas notiek ārpus ikdienas rutīnas. Es nekad nebūtu iedomājies, ka Latvijas galda hokeja spēlētājiem ir tik labi panākumi pasaulē, ja vien nebūtu saticis cilvēku, kurš man to pastāstītu. Tajā brīdī es sapratu, ka arī galda hokejs ir jāiekļauj festivāla programmā, lai arī citi cilvēki uzzinātu, ka galda hokejs aizvien tiek spēlēts meistarīgā līmenī!

Būtiski, ka festivālu varēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Sekot līdzi jaunākajai informācijai par festivālu iespējams “Jenoti” Facebook lapā.

0 Komentāru