Triānas parks uzvar jauno grupu konkursā Oslo

Komentāri
Triānas parks uzvar jauno grupu konkursā Oslo
Publicitātes foto

Grupa Triānas parks ieguvusi pirmo vietu Norvēģijas galvaspilsētā Oslo notiekošajā konkursā The Global Battle of the Bands (GBOB), kas ik gadu pulcē labākās jaunās grupas no visas pasaules, informē grupas pārstāve Kristīne Pleša.

GBOB aizsākumi meklējami 2004. gadā, bet kopš 2010. gada tā mērogi paplašinājušies – katru gadu finālā startē 15 līdz 17 jaunās grupas, un zīmīgi, ka ik gadu tas norisinās citā valstī. Katru valsti var pārstāvēt tikai viena grupa. Par uzvaru līdzās latviešu grupai Triānas parks cīnījās arī apvienības no Zviedrijas, Dānijas, Lielbritānijas, Austrālijas, Japānas, Vācijas un citām valstīm.

Triānas parks, plūcot laurus konkursa finālā, ieguva iespēju strādāt ierakstu studijā Oslo vienu nedēļu, kā arī iespēju parakstīt GBOB records līgumu par turpmāko sadarbību Norvēģijā, internacionālā PR un koncertu nodrošināšanā ne tikai Skandināvijas valstīs, bet plašāk Eiropā un ASV.

”Esam pārsteigti un priecīgi! Satikām daudz mūziķu no visas pasaules un saņēmām labus atzinības vārdus, kā arī ieguvām vērtīgu pieredzi,” par neseno viesošanos Oslo saka Triānas parks,

Šobrīd Triānas parks turpina savu pirmo Latvijas koncerttūri – šodien, 29. aprīlī, grupa sniegs koncertu Jelgavā, 30. aprīlī – Tērvetē, 2. maijā – Saulkrastos, bet koncerttūres noslēguma koncerts gaidāms 13. maijā Andrejostā Noliktava No.3 Rīgā. Šajos koncertos grupa prezentēs augusta beigās izdoto EP Triana Park.

Lasi vēl