Triānas parks gatavojas akustiskajai koncerttūrei

Pievienot komentāru
Triānas parks gatavojas akustiskajai koncerttūrei
Foto: Māris Sīlis-Ozoliņš

Eklektiskā poproka grupa Triānas parks novembra sākumā ar koncertu Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē atklās savu pirmo akustisko koncerttūri, kurai dots nosaukums Acoustic Moon Sessions, informē grupas pārstāve Laura Lauziniece.

Koncerttūres Acoustic Moon Sessions atklāšanas koncerts notiks 13. novembrī Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, 19. novembrī grupa Triānas parks koncertēs Liepājas teātrī, 27. novembrī –Vidzemes koncertzālē Cēsis, un tūre noslēgsies 28. novembrī Spīķeru koncertzālē Rīgā.

”Izlēmām doties akustiskajā tūrē pēc tam, kad 2014. gadā iesildījām mūziķi Everlast. Pieskaņojoties koncerta noskaņām, izpildījām savus skaņdarbus īpaši sagatavotās un grupai neraksturīgās aranžijās, kas pašiem ļoti iepatikās, tāpēc arī savu Latvijas tūri plānojam pavisam neierastu – uz skatuves būs ne tikai klavieru skaņas, bet arī čells un citi akustiskie instrumenti,” stāsta grupas soliste Agnese Rakovska.

Tūres nosaukums liek aizdomāties par sajūtām, kas valda pilnmēness laikā. ”Vēlamies koncerta laikā uzburt maģisku noskaņu un aizvest klausītāju kādā tālākā ceļojumā, lai ieraudzītu pavisam citu Triānas parku,” turpina Agnese.

Koncertos gaidāmi grupas draugi – īpašie viesi, bet jau pavisam drīz grupa saviem klausītājiem piedāvās singlu latviešu valodā.

Koncerti plānoti ar sēdvietām. Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv.

Šobrīd Triānas parks gatavojas koncertēšanai Liveurope festivālā Polijā, kā arī Waves Bratislava festivālā, kas oktobrī norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā.