Top Jāņa Skuteļa stāvizrāde “Viens”

Komentāri
Top Jāņa Skuteļa stāvizrāde “Viens”
Publicitātes foto

Karaliskā Improvizācijas teātra dalībnieka Jāņa Skuteļa jaunās stand up comedy* ”Viens” pirmizrāde notiks 13. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace”.

Pirms pirmizrādes gaidāmas trīs work in progress*** izrādes – 13., 20. un 27. septembrī kinoteātra “Splendid Palace” jaunajā zālē.

”Ja iepriekšējos gados darba izrādēs es izmēģināju vienu un to pašu materiālu, to uzlabojot un atsijājot lieko, tad šoreiz plāns ir cits. Katrā no šīm trijām izrādēm es strādāšu ar citu materiālu, un tikai tad likšu kopā un slīpēšu gala versiju. Apjoma ziņā darbs ir trīskāršojies, bet vai nu tāpēc skumt. Lielas veiksmes gadījumā var sanākt, ka būs nevis viens ”Viens”, bet trīs ”Viens”,” stāsta izrādes autors un izpildītājs Jānis Skutelis.

Runājot par materiāla saturisko ievirzi, Skutelis saka: ”…par ko lai runā laikā, kad politikā cilvēks bija vissvarīgākais, bet nu laiks pārmaiņām, neskatoties uz to, ka nav skaidrs, kas īsti nav un uz ko vajag mainīt? …par ko lai runā laikā, kad ūsas nomaina bārdas ātrāk kā ”ārprātīgi karsts” pāriet ”diezgan pavēss”? …par ko lai runā laikā, kad Šrēdingera kaķa stāsts pārsteidz (vai nepārsteidz) tikai reto, bet tikai retajam ir kaķis (vai nav)? M? Par to arī runāšu! Citiem vārdiem – kāds(-i) acīgs skatītājs pēc manas iepriekšējās stāvizrādes* ”Splendid” noskatīšanās ziņoja, ka izrāde esot par ”visu un neko”. Varu piekrist – kas vienam viss – citam nekas, kas vienam būs ”Viens” – citam daudz vairāk!”

* stand up comedy – stāvizrāde**
** stāvizrāde – precīzs un ļoti apšaubāms tulkojums jēdzienam stand up comedy
*** work in progress – darba izrādes****
**** darba izrādes – stāvizrādes** materiāls ”testa režīmā”

Līdz šim Skutelis ir iestudējis stāvizrādes ”Mhmm” (2009), ”Love” (2010), ”Paranoja” (2011), ”Optimistika” (2012) un ”Splendid” (2013).

Izrāžu sākuma laiks visus vakarus – plkst. 19:00. Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā. Vairāk infromācijas: karaliskais.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl