The Sound Poets izziņo Siguldas koncertu īpašos viesus

Pievienot komentāru
The Sound Poets izziņo Siguldas koncertu īpašos viesus
Publicitātes foto

Jau pēc mēneša – 26. un 27. augustā – Siguldas pilsdrupu estrādē grupa The Sound Poets sniegs šīs vasaras vienīgos koncertus Latvijā. Par koncertu īpašajiem viesiem katrai dienai grupa ir izvēlējusies citu – 26. augustā tie būs sintī-pop grupa Audience Killers, savukārt 27. augustā – indie-rock apvienība Irving Ark, informē koncerta organizatoru pārstāve Guna Zučika.

The Sound Poets pieturas pie pārliecības aicināt par viesiem tos māksliniekus un grupas, kuru mūzika pašiem patīk. ”Audience Killers jau labu laiku sevi ir apliecinājuši kā izcilu, krāšņu un aizraujošu muzikālu stāstu paudēji, savukārt Irving Ark ir malks svaiga gaisa mūsu platuma grādu indie mūzikas lauciņā,” pauž grupa The Sound Poets.

Foto

Abas dienas koncerta teritorija tiks atvērta no plkst. 19:00, īpašie viesi kāps uz skatuves plkst. 20:15, bet The Sound Poets – plkst. 21:00. Pasākums beigsies ap plkst. 23:00.

27. augusta koncerts ir izpārdots, savukārt 26. augusta biļešu cenas līdz šai piektdienai, 27. jūlijam, pieejamas par 21 eiro. No piektdienas biļetes maksās 25 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejamie īpašie biļešu komplekti. Ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

Foto: koncerta izziņošana Siguldā

Koncertu sadarbībā ar The Sound Poets organizē Every Little Thing.